Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Посредата на полето огромна дупка. На края на дупката седят мъж и жена. Мъжът: - Ех, казах му аз на баща ми, че не трябва да иска такива неща... - Какви неща? - пита жената. - Разбираш ли, звъни ми той на връх Нова година по телефона и ми разправя: "Синко, ти водиш праведен живот, а аз съм абсолютен грешник. Помоли се, моля те на Господ да ми изпрати един подарък за Нова година, ама нещо голямо, скъпо и съвременно...". И аз му викам: "Тате, не трябва Господ да се моли за такива неща.." А той - помоли се, та помоли се. - И кво? - И аз се помоли, а Господ му изпрати... - Какво му изпрати? - Каквото поиска - това му изпрати. Нещо голямо, скъпо и съвременно - орбиталната станция "МИР".
Разни 1,541 прегледа
Следващ →

Още вицове

Защо шоколадът е по добър от мъжа (едва) 12 причини 1. Шоколадът винаги е на разположение. 2. Шоколадът винаги си струва усилията. 3. Шоколадът винаги е твърд когато поискаш. 4. Шоколадът винаги мирише приятно и изглежда добре. 5. Шоколадът никога не се притеснява че е по малък от други шоколади. 6. Винаги идва в красива опаковка. 7. Никога няма да те засрами пред родителите ти. 8. Никога няма да те депресира. 9. Шоколадът никога не избива комплекси като се прави на по важен от теб. 10. Можеш да ядеш шоколад по всяко време...дори и в колата без автоматични скорости. 11. След шоколада винаги остава приятен вкус. 12. Шоколадът ти доставя удоволствие дори когато е малък. Прибира се мъжът посреднощ на пръсти. -Не те е срам... пияница.. мръсник......!!! -Не бе жена, задрямал съм на вън в хамака. -Къв хамак бе??? аз го прибрах още оня ден. -ЕЕ... аз се придържам към мойта версия. Срещат се мишката и лоса. Мишката на бегом отива зад лоса и въздъхва: - Хм добреее. После пак набегом се връща поглежда го в главата и отново с въздишка. - Хм не е добре това! и така няколко пъти. Лоса ядосано; - К’во си ме заоглеждала и к’во е добре и к’во не нищо не разбирам ? - Абе просто ми е интересно как е възможно да имаш такива големи топки, а в същото време и такива големи рога ? Млад мъж, тресящ се от студ, се оплаква на доктора: - Докторе, прекарах нощта леко облечен на открито. - А може ли малко по точно? - По презерватив на един балкон. - А моя мъж се увлича по футбола. Всеки уикенд ходи да играе с приятели. Ето и този уикенд ходи. Върна се уморен, разстроен... Изгубил.. Всичко... до последната стотинка на Еврофутбол!