Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ещё 50 грамм инвестиций - и я недвижимость...
Пиянски 2,482 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза в железария един борец и казва: - Брато дай един хляб бе! - Ама господине тука хляб не се продава... - отвърнал продавача смаян. Борчето повторило още един, два пъти, но отговорът на железаря бил категоричен. Ядосала се мутрата и сменила физиономията на продавача. На другия ден влиза пак и пак иска хляб. Железаря отново му казва, че в железарията хляб не се продава, а нашия човек недоволен от резултата отново го смазва от бой. На следващия ден продавача се подготвил, за да не яде бой и с влизането на бореца казал: - О-о-о-о! Господине ето Ви и вас! Ето един хляб топъл и пресен. А бoрчето отговорило: - Аз хляб купих от аптеката, ти дай едно кисело мляко! Обущар дава поправени обувки на клиент и казва: - Първите две седмици малко ще ви стискат, но после ще се поотпуснат. Клиентът отговаря: - А, нищо. Първите две седмици ще нося други обувки... Колко ли неловко щеше да бъде ако Фейсбук автоматично ъпдейтваше статусите с действително какво правим? Например:"Иван Петров е самотен и в момента лъска в стаята си". Разговор между две приятелки: — Скъпа, как искам да си намеря един внимателен, учтив, добре облечен мъж с руси коси и дълбоки сини очи… — Но, скъпа, тези мъже отдавна си имат други мъже… Син казва на майка си: - Повече няма да стъпя в училище!!! - Защо пък? - Не издържам повече! Иванчо мята по мен ракетки, Петьо ме удря с учебника по главата, а Гошко ме спъва по стълбите...Не, няма повече!!! - Но сине, успокой се, длъжен си, просто си длъжен! Първо ти си на четиредесет години, и второ ти си директора на училището.