Отчаян мъж стои и в бара и като замръзнал! Не реагира!
Отива един рокер да се заяжда с него.
- Ей, ставай!
Нашия стои.
- Ставай, копеле!
Не реагира. Рокерът му изпива водката на екс и пита:
- А сега пак ли ще мълчиш, бе, а!?
- Ами какво да кажа? - проговаря най-сетне нашия - Обраха ме. Напуснах работа. Разведох се. Оперираха ме. Дъщерята бременна и не знае от кого. А сега и ти, идиот такъв ми изпи водката с отровата, дето си я бях приготвил...
Една нощ Хитлер сънувал кошмар. На другия ден отишъл при врачка да го разтълкува. Тя му казала:
- Ще умреш на еврейски празник.
- Така ли? На кой по-точно? - попитал той.
- Не знам, но когато и да умреш все ще е еврейски празник.