Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пиян тип спира такси и пита: - Може ли да оставя една каса бира и 10 кебабчета на задната седалка? - Разбира се, няма проблеми! - казал шофьорът. - Бууааа. - /повърнал пияният/
Черен хумор 1,877 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама приятели пият бира и разговарят: - Представи си, че срещнеш жена, която има всичко и нищо не иска от теб. - Представям си. Е? - Ти какво би дал на тази жена, която си има всичко? - Първо - телефонния си номер... - Как се казва "интелигентен човек в САЩ"? - Турист. - Как се наричат запетайките по стените на тоалетните? - Срафити. Единственото нещо във Вселената, което не се разширява е бюджетът на България! Вървят си по пътя Белоснежка, Палечка и Шрек. Белоснежка казва: - Аз съм най-красивата и най-готината. Палечка: - А аз съм най-малката и най-добрата. Шрек: - Аз пък съм най-страшният и най-ужасният! Продължават нататък и виждат къщичка, а на вратата ѝ написано - "Огледало на истината". Първа влиза Белоснежка. Излиза ридаейки. - Не съм била най-красивата - оказва се, че имало някаква си Спяща красавица. Влиза Палечка. Излиза също ридаейки. - Не съм била най-малката - оказва се, че имало някакъв си Малечко Палечко! Влиза Шрек. Излиза след малко и ревва гръмогласно: - Коя пък е тая Фидосова, да ѝ е*а майката?!... Милионер си купува замък и пита продавача: - Чувал съм, че тук има призраци. Вярно ли е? - Глупости! От 800 години съм тука и никакъв призрак не съм виждал. Марийка звъни по мобилния на Иванчо: - Къде си скъпи? - На лов в гората. - Кой диша там така тежко? - Една мечка. - Ми защо така стене? - Щото съм я ранил. - Ми що й е женски гласа? - Отде да знам ма, аз съм ловец, не съм ветеринар...