Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Мамо, защо татко има толкова малко коса? - Защото много мисли! - А защо твоята коса е толкова гъста?!
Семейни 3,368 прегледа
Следващ →

Още вицове

<ProfBahddins> ... . ... . ....... . . ... .. ......... ..... .. ...... .. . <ProfBahddins> ... . ........ . .... ....... . ... .. ...... <eruhu> ? <ProfBahddins> i`m talking to my blind friend. - Как изкара неделята? - Кофти...скука... - Защо? Беше толкова хубаво времето? - Прогнозата беше лоша... Моят компютър е на шест години, на есен ще го запиша на училище. Звъни един на интернет-провайдер и казва: - Ало, не мога да влезна в интернет! - Какъв е проблема? - Нямам компютър... "Две госпожи во най-добри години решиле да излезат надвечер сами без мажите. Вечерали се напиле бааги и дошло време за дома. По пат им се примочало. За да не им светкаат белите газишта во градската темнина решиле да скршнат во гробиштата покрай кои минувале и таму да ги изврашат природните обврски. Нормално немале тоалет хартиа. Првата се забришала со своите гашти и фрлила. На втората и било жал за гаштите па откинала парче од венец и завршила работа. Утредента двамцата мажи си пожалиле мейусебно: - Знаеш, жена ми синошта се врати дома пияна и без гашти - рекол единиот. - Не е тоа ништо - одговорил другиот. - Моята исто се врати дома пияна а од газот и штрчеше лента на коя пишуваше: никогаш нема да те заборавиме. Перо, Миле и фудбалски клуб Слога!"