Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Баща и син на покрива на къщата: — Тате, защо баба се щура насам-натам из двора като луда? — За теб може да е баба, за мен е тъща, подай ми следващия пълнител!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Мамо, защо татко има толкова малко коса? - Защото много мисли! - А защо твоята коса е толкова гъста?!
Семейни
03.10.2017
3,368 прегледа
Следващ →
Още вицове
<ProfBahddins> ... . ... . ....... . . ... .. ......... ..... .. ...... .. . <ProfBahddins> ... . ........ . .... ....... . ... .. ...... <eruhu> ? <ProfBahddins> i`m talking to my blind friend.
- Как изкара неделята? - Кофти...скука... - Защо? Беше толкова хубаво времето? - Прогнозата беше лоша...
Моят компютър е на шест години, на есен ще го запиша на училище.
Звъни един на интернет-провайдер и казва: - Ало, не мога да влезна в интернет! - Какъв е проблема? - Нямам компютър...
"Две госпожи во най-добри години решиле да излезат надвечер сами без мажите. Вечерали се напиле бааги и дошло време за дома. По пат им се примочало. За да не им светкаат белите газишта во градската темнина решиле да скршнат во гробиштата покрай кои минувале и таму да ги изврашат природните обврски. Нормално немале тоалет хартиа. Првата се забришала со своите гашти и фрлила. На втората и било жал за гаштите па откинала парче од венец и завршила работа. Утредента двамцата мажи си пожалиле мейусебно: - Знаеш, жена ми синошта се врати дома пияна и без гашти - рекол единиот. - Не е тоа ништо - одговорил другиот. - Моята исто се врати дома пияна а од газот и штрчеше лента на коя пишуваше: никогаш нема да те заборавиме. Перо, Миле и фудбалски клуб Слога!"