Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Защо не се смя? Анекдотът на шефа наистина беше смешен. - Не понасям шефа! Ще си се смея вкъщи!
Разни 1,016 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали американеца, италианеца и българина? Кого повече обичаш? Жена си или любовницата? Американецът: — Ние в Америка уважаваме семейните ценности и традиции, затова обичам повече жена си. Италианецът: — Ние в Италия сме ренесансова държава, имаме любов, страст – затова обичам повече любовницата си. Попитали Българинът: — Еми аз и с жена си и с любовницата си спя, но най-много си обичам МАМА! - Най-накрая стана ясно какво означава Най-доброто предстои? - Какво? - "Дойче Телеком" се готви да купи "Глобул"... Налага се да заспиваш когато не ти се спи, за да ставаш когато не ти се иска, за да отидеш там, където не искаш. Гадно нещо е животът. Двама приятели си говорят: - Абе, от толкова години те познавам, и все се чудя за едно нещо... - Какво? - Твойте ризи кой ги носи когато са чисти? Жените често зарязват мъж заради друг мъж. А мъжете често зарязват жена заради самата нея.