Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама приятели, поклонници на музиката. - Да отидем утре на концерт на филхармонията? - Не. Не мога. Утре свири Петров. След известно време: - Слушай, в петък ще има концерт на Монсерат Кабайе, взех два билета, ще дойдеш ли? - Не, не мога, в петък Петров ще има концерт... - Слушай, бе, кой е тоя Петров? - изумено пита първият. - Откъде да го знам,бе? Просто, когато Петров има концерт, аз чукам жена му...
Професионални 3,455 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се връща от командировка. Омаян е от обстановката вкъщи, нови мебели, нова техника.. - Жено ма, как купи тия нови мебели, за три месеца докато отсъствах - положил ръка върху 36 инчовия .. - Исках да те изненадам, спечелих от тотото, и не ти казах - усмихнала се доволно тя. Нашият кимнал с глава и влязъл в банята да се измие. - Скъпи, би ли пуснал водата да се напълни ваната, че да полегна малко в горещата вода. Нашият изпълнил молбата, а след това седнал пред новия телевизор да се нарадва на големия екран. Жена му полугола отворила вратата на хола: - Защо само два пръста вода има във ваната, защо не я напълни? - Еееее сега защо, ами ако вземеш да намокриш фиша.... Водещият на радиото съобщава: "Драги слушатели, имаме добра и лоша новина. Добрата е, че автобус с деветдесет и седем адвокати в него е паднал в морето. Лошата е, че е имало и три свободни места!" Хлапе се прибира вкъщи цялото мокро. Майка му го пита: - Къде успя да се измокриш така, навън е сухо?! - Ами играхме си с децата на кучета. - Е, и? - На мен ми се падна да играя дървото. Една блондинка застанала сред полето в лодка и гребе. Минава друга блондинка и започва да крещи: - Безсрамница! Ти срамиш всички блондинки по света! Само да можех да плувам, щях да ти кажа на тебе… По случай празника (02.02)министри и депутати от ГЕРБ си направиха подарък по един iPad. ---- Тези министри и депутати досега не са имали лични компютри ли :-), че с държавната субсидия си ги подариха? Електоратът на ГЕРБ защитава решението:"То само това да сме им подарили! ---- Някои депутати от ГЕРБ мислят, че това им е компенсацията за Верту-тата... ---- - Вярно ли е, че ГЕРБ са купили тези ipad-и? - Ако ги бяха купили наистина, нямаше да се вдига целия този шум. От Apple са им ги подарили с рекламна цел, а парите ще дарят на детските домове...