Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Защо Адам и Ева са имали идеален брак? - Защото той не е трябвало да слуша приказките й за всички други мъже, за които тя можела да се омъжи, а тя не е трябвало да търпи майка му.
Семейни 3,435 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един дядо си ловял рибка на едно езерце и към него се приближила една много баровска кола. От нея излиза един борец и казва на дядото. Бореца: - Ей дятка, сега че борим двете фирми. И дядото: - Та за какво че ги борим бре? - Ам заел си ми мястото за лов! А аз така като гледам там на среща има едно хубаво местенце, дали че минем от тук с колата? Дядото: - Ами да можеш да минеш. Бореца: - Ей дядо, ако потънем тък че ги борим двете фирми да знаеш! И бореца влязал в колата си и тръгнал да прекосява езерото и колата му потънала. Излиза той и казва. Бореца: - Дядо, защо ме излъга? Виж потънах с колата сега че борим двете фирми! Дядото: - Абе човече незнам каква е тази твоята кола, ма преди малко едно пате влезе вътре и тъкър, тъкър и оп на отсрещноят бряг. Хлапе плаче на майка си: - Мамо, мамо, искам колело! - Няма да ти купя колело. - Ами хайде тогава да си поиграем на майка и татко? - Добре, как? Малкият кара майка си да се съблече и да легне на леглото. После излиза от стаята, пак влиза като я отваря с шут и казва: - А така, жено, само за секс мислиш! А че малкият няма колело хич не ти пука! Мъж на средна възраст си седял в крайпътно заведение, когато влезли трима рокери. Първият отишъл при мъжа и угасил фаса си в чинията му. Вторият се изплюл в млякото му. Накрая третият съборил обяда му на пода. Без да каже нито дума, мъжът станал и си излязъл. - Тоя не беше никакъв мъж, а? - презрително казал единият рокер на сервитьорката. - И за шофьор не го бива - отвърнала тя. - Току-що прегази три мотора с камиона си. Чапай и Петка си говорят. Чапай казва: -Петка снощи сънувах че съм в Истанбул и чисто голи туркини с огромни гърди ми играят кючек. Петка: -При мен пък догато ти спеше се звъни на вратата.Отварям аз и кой да вида-Бриджит Бардо.Като ме хвана и секс,секс,скъса ме от секс.Тъкмо да свърша и пак се звъни на вратата.Отварям и кой пак да вида-Орнела Мути.И като ме хвана секс,секс,скъса ме от секс.Тъкмо вече да свърша и пак се звъни на врата. Отварям и кой-Памела Андерсън.И като ме хвана секс ,секс,скъса ме от секс. Чапай: -Ееееееее Петка как не те е срам?Какъв приятел си ти?Бил си с три и не ми се обади да дойда? Петка: -Как да ти се обадя,ти беше делече,чак в Истанбул? Не случайно венчалната халка се слага на този пръст, от който цял живот ти вземат кръв.