Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един е в болницата в заразно отделение безнадеждно болен от рядко щастие. Идва доктора и го пита, какво мога да направя за теб като последно желание, а той отговаря : -Докторе пиши, че съм умрял от спин! -Защо, пита доктора? -Ами да ме помнят, че съм умрял като еб*ч а не като дрисльо..!
Разни 1,013 прегледа
Следващ →

Още вицове

Рано сутринта преди Бъдни вечер се звъни в дома на собственика на магазина за алкохол. - Извинете, просто се чудех кога ще отваряте? - Предполагам знаете, че днес е Бъдни вечер. Затова днес магазинът ще е затворен! На следващата сутрин пак се звъни: - Ишфинете, само са шудех ккога ша отваряти днеш? - Но днес е Коледа! - бил отговорът на собственика. - Нима очаквате от мен да отворя точно днес?! На сутринта след Коледа телефонът пак иззвънял: - Ъъъъ, мноооогхо ша ишфиняам, ама днешш шъ утваряттти ли? - Вижте какво! По време на празниците не спряхте да ме тормозите! Обещавам ви утре, като отворя, вас лично да ви пусна първи да влезете, само ме оставете на мира!!! - Да ме пушнете да фляса?! Нно аш ишкам да ишляша!!! Млад адвокат се към баща си, също адвокат: - Можеш да се гордееш с мене! Приключих делото, което влачиш 20 години! - Каква глупост! Как можа?! Аз с това дело те отгледах и изучих, а ти за два месеца да го прикючиш! Генко си взел заплатата и върви към вкъщи. Изскочили едни мутри и го обрали. Прибрал се тъжен, направо не му се живее. Минали няколко дни, звъни се на вратата, а там същите мутри дето го били ограбили. Връщат му портфейла. Генко брои парите. Всичко си е там. Тогава ги пита: - Какво става? Мутрите: - Вземи си заплатата, че не сме спрели да се смеем, а един за малко да се напикае от смях. - Благодаря! - Няма такава банкнота! Сега вече американците също имат свое Черно море. Благодарение на "Бритиш петролиум".