Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви си си вълкът през гората и си подсвирква весело. Среща лисицата: -Много си на кеф брат,с какво ще се похвалиш? -Ми , бягам от едни ловджии и не щеш ли , се се заклещих между две дървета и няма мърдане! -И какво стана? -Ми те си заминаха , ама зад мен иде магарето. -И се кефиш , че те е е*ало! ! ! -Не , бе , кефя се , че не му стана!
Разни 1,911 прегледа
Следващ →

Още вицове

Хартията всичко търпи...питайте особено тоалетната! Служителят в крематориума невнимателно кихна - а сега не знае, кой къде е... Мутра кара мотоциклет в гората. Изведнъж от едно дърво се чува глас: - В тази гора не може да се кара мотоциклет. Трябва да те глобя! Поглежда мутрата нагоре, сред клоните на едно дърво се скрил горският. Мутрата гаси мотора и казва: - Абе, я ходи се... Сега ще слезеш от дървото и ще дойдеш да го духаш... Горският: - Ти луд ли си, бе? За кого работиш? - За Компира! Горският вади мобифон и се обажда в министерството. - Да шефе, разбираш ли, тука някакъв в гората... с мотоциклет... Да бе... Казва че работи за някакъв Компир. Да. Ами да. Ама как така... Добре. Добре бе, слизам, слизам... Веднъж на Иванчо маика му дава 5 лева да купи сирене. По пътя си тои среща Мариика и и казва че ако се качи на дарвото и му откъсне 1 ябълка ще и даде 5 лева. На следважия ден пак същата история но маиката на Мариика се сетила че Иванчо искал да и гледа прашките и вече я предопредила. После пак се повторила историята и Мариика пак се сагласила за ябълката. Маика и я видяла и казала че Иванчо и гледа прашките а тя отвърнала : -Спокоино мамо, аз ги свалих Разговор между гаджета: - Това е върхът на нахалството! Аз ти казвам, че ще имам бебе, а ти ме питаш от кого е! - Извинявай, мислех че знаеш...