Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бай Иван за първи път ще ходи в София. Не бил излизал от село цял живот. Като се върнал, комшията Пешо пита: -Е, как е големият град? -Хмм, нищо особено, много народ, много коли, ама са малко нервни! Влязох да ударя една ракия в някаква кръчма, вътре лъскаво, скъпо, едно младо, голичко, на една сцена половин час се мъчи да отскубне железен колец, като тия, дето ги слагам за доматите. Дърпа, гъне се, не издържах, скочих и го отскубнах и едно младо, яко ме изхвърли от кръчмата, даже не си платих ракията.
Иванчо и Марийка 3,276 прегледа
Следващ →

Още вицове

На оживена улица в голям град мъж среща безумно красива, секси и магнетична млада жена. Той просто не устоял на гледката и след като я поздравил и се представил и казал: - О прекрасна, ако бях поет бих написал, най-прекрасната ода за теб! - Ако бях художник бих овековечил неземната ти красота в картина, но аз съм само един прост тенекеджия и мога само да те изчукам! По Коледа дядо Коледа минал и през Сомалия. Като видял децата с издутите коремчета попитал: - На тези деца защо са им издути коремчетата? - Ами.. защото не ядат - Ааа, който не яде няма подаръци! - отвърнал дядо Коледа! В аптеката: - Ще може ли таблетки за отслабване. - Извинете, но преди пет минути ви продадох десет опаковки. - Не се нахраних. Буш се разболял и отишъл на доктор. Докторът му казва: - Отворете уста и кажете АААА. - Ама как, едновременно???? Обаждане до полицията: — Откраднаха ми часовника! — 5 без 15 е господине, приятен ден.