Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама порноактьори. - Защо си толкова отслабнал? Измъчен ми се виждаш нещо? - Не мога да спя! По цяла нощ мисля за работа.
Професионални 3,036 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Мамо, извика ли ме? - Не. - Тате, а ти вика ли ме? - Не. - Бабо, дядо, а вие викахте ли ме? - Не. - Добре, ще попитам по друг начин: " Днес няма ли да се яде?!" Двама пияници искали да отидат до съседното село, за да си довършат "партията". Видяли едно такси и попитали шофьора колко ще им вземе до там, таксиджията отговорил, че за 15 лева ще ги закара. Пияниците казали: - Амии... ние имаме само 10 лева.. - Еее, момчета какво да направя, и аз трябва хляб да ям все пак! - Е, че върви яж, ние ще те изчакаме! Хора! Нима Третата Световна война ще започне с карикатури? Сталин свиква съвещание и пита най-учените хора в страната: - Защо изоставаме толкова? - Ами, другарю Сталин… 90% от населението са мързеливци и мърлячи. - А ако ги разстреляме, ще се оправи ли положението? - И да ги разстреляме, все тая… пропорцията ще се запази. Просяк звъни на една къща. Отваря домакинята: - Госпожо, няма ли да се намери парченце торта, за човек, който от два дена не е сложил и трохичка в устата си? Домакинята: - Торта? А хляб не може ли? - Обикновено да, госпожо, но днес имам рожден ден.