Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две баби си говорят: - Как е мъжът ти? - Умря оня ден. - Как стана така? - Ами, готвя аз в кухнята, викам му - я иди в кокошарника и донеси едно-две яйца да застроя супата, излиза той, навежда се и хоп - инфаркт на миокарда. Гътна се и почина на място. - И ти какво? - Какво, какво... Ядох супата без застройка.
Семейни 2,698 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж тръгнал да се самоубива. Тъкмо щял да скочи от моста и при него идва Дядо Коледа и го попитал: - Какво правиш, бе? - Ще се самоубия. - Защо? - Защото вече животът ми няма смисъл. - Ако ми обещаеш че няма да скочиш, ще ти изпълня 3 желания. - Наистина? - Да. Какво е първото ти желание? - Искам... искам чисто ново Ферари Ф50! - Добре. Второто? - Искам... искам триетажна къща с изглед към морето. - Имаш я. И третото? - Искам... искам много, много, много пари. - Добре и тях ги имаш. Обаче за всичко това искам да направиш нещо за мен. - Какво? - попитал мъжа. - Направи ми една свирка. - Аааааа, не. Няма да го направя. - Абе човек, виж колко неща ти дадох аз, а ти една свирка не искаш да ми врътнеш. - Добре, добре. Направил му той една свирка и Дядо Коледа го попитал: - Ти на колко години си? - На 45. - Ти си на 45 и още вярваш в Дядо Коледа? Две мутри се срещат в един бар, сядат, напиват се и единия вика. - Батка, аз си тръгвам. Другият му отвръща. - Не си тръгвай, сега прибери се с автобуса, че да не блъснеш с колата. Нали е нова. Послушал го той, прибрал се в автобуса, но на следващия ден се срещат и едната мутра вика. - Аве батка, аз се пребрах с автобуса, ама той много висок - не мога го вкарам в гаража цяла вечер. една приятелка казва на друга: - Така ми се иска на Мима да направя някаква гадост! Затова, че пуска слухове за мен! - Може да не е тя. - Може, но точно на нея ми се иска да направя мръсно. Отворили в гората поликлиника и още на първия ден всички животни се наредили пред кожно-венерическия кабинет. Само Вълчо го нямало, но по едно време се появил и той и казал подигравателно: - Наиграхте ли се най-накрая сифилистици такива. - А ти Вълчо за къде си? - Аа аз на очен, че нещо като пикам така ме боли че ми сълзят очите - Нямам проблеми с букета за Нова година. Жена ми се казва Роза и обича само това цвете. - Добре е, че не са я кръстили Еделвайс.