Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Сега всичко струва много скъпо: раждането, образованието, лечението, погребението. За какво живеем? - За да платим.
Бисери 1,916 прегледа
Следващ →

Още вицове

В живота на всеки човек има радост и тъга, болка и щастие, нали? Затова и той е труден... затова боли, затова се борим, затова вървим... Нагоре, надолу, напред, назад... Но все по път, който избираме сами... Сами, защото сме сводобни да избираме... Да чувстваме! - Вие също ли сте уеб-мастер? - Не съвсем. На две трети съм. - Как така? - Без буквата "У". На изпит в медицинския институт студент отговаря на въпрос: "Признаци на бременността". Отзад му подсказват: "Окапване на косата, изкривяване на краката и голям корем...". Студентът повтаря всичко това пред професора, той става прав и пита: - Колега, косата окапала ли ми е? - Окапала е. - Краката криви ли са ми? - Криви са. - Корема голям ли ми е? - Голям е. - Е, като родя елате да ви пиша тройка. - Защо във вашето заведение е така тъмно? Запалете лампата! - Не може, правим икономии. - Че как работите тогава? - Кой е казал, че работим? Ние пестим! Диктовка в каменната епоха. Учителката казва: -Деца, първата думичка от диктовката е "Мир". Децата хващат чуковете и длетата и издялкват в камъка гълъбче. -Сега деца, напишете думичката "Дружба". Децата послушно издялкват две стиснати ръце. -Завършваме диктовката с думичката "Любов". Марийка шепнешком пита Иванчо: -Иванчо, любов с един ташак ли се пише или с два?