Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Главите да се движат като отсечени Строева подготовка в казарма
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Сега всичко струва много скъпо: раждането, образованието, лечението, погребението. За какво живеем? - За да платим.
Бисери
03.10.2017
1,916 прегледа
Следващ →
Още вицове
В живота на всеки човек има радост и тъга, болка и щастие, нали? Затова и той е труден... затова боли, затова се борим, затова вървим... Нагоре, надолу, напред, назад... Но все по път, който избираме сами... Сами, защото сме сводобни да избираме... Да чувстваме!
- Вие също ли сте уеб-мастер? - Не съвсем. На две трети съм. - Как така? - Без буквата "У".
На изпит в медицинския институт студент отговаря на въпрос: "Признаци на бременността". Отзад му подсказват: "Окапване на косата, изкривяване на краката и голям корем...". Студентът повтаря всичко това пред професора, той става прав и пита: - Колега, косата окапала ли ми е? - Окапала е. - Краката криви ли са ми? - Криви са. - Корема голям ли ми е? - Голям е. - Е, като родя елате да ви пиша тройка.
- Защо във вашето заведение е така тъмно? Запалете лампата! - Не може, правим икономии. - Че как работите тогава? - Кой е казал, че работим? Ние пестим!
Диктовка в каменната епоха. Учителката казва: -Деца, първата думичка от диктовката е "Мир". Децата хващат чуковете и длетата и издялкват в камъка гълъбче. -Сега деца, напишете думичката "Дружба". Децата послушно издялкват две стиснати ръце. -Завършваме диктовката с думичката "Любов". Марийка шепнешком пита Иванчо: -Иванчо, любов с един ташак ли се пише или с два?