Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж отива на лов. Вечерта се прибира и вика на жена си: - Жена, скивай къв заек фанах. - Ама, той е одран, бе! - Ми да, щото го гръмнах, когато се къпеше.
Разни 1,777 прегледа
Следващ →

Още вицове

Никога не съм ревнувал, когато видя някое мое бивше гадже с някой. Моите родители винаги са ме учили да давам играчките си на нуждаещите се деца. Нов начин за запознаство: - Госпожице, трябват ли ви 25 хиляди лева? Иванчо се учи да играе карти с негов приятел. - Е, Иванчо какво правят поп и дама? Замислил се Иванчо... - Вале! - Кети много ме обича. Тя даже си е татуирала моето име. - А къде? - На лявата подмишница. - Странен избор. - Ами...Просто никъде не е останало място. Журналист интервюира овчар: - По колко килограма вълна дават овцете ви? - Кои - черните или белите? - Черните. - По два килограма. - А белите? - И те по два килограма. - А колко мляко дават? - Черните или белите? - Ами черните… - По два литра. - А белите? - И те по два литра. Журналистът е вече съвсем объркан: - Добре де, защо все питате - черните ли, белите ли… - Ами виж сега, черните овце са мои… - Така, добре… А белите? - И те са мои.