Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седят двама наркомани. Единият зяпа в тавана, другият дрънка на китара един и същи акорд и припява: - Мрън, мрън, мрън, мрън... Час, два, три... Изведнъж лежащият скача и казва: - Ей, страшна песен! Дай един лист да си запиша текста!
Разни 2,312 прегледа
Следващ →

Още вицове

Маскен бал. Всички са маскирани и се веселят. Изведнъж в залата влиза съвършенно гола блондинка. Музиката спира, всички се обръщат и я гледат. Към нея се приближава салонният управител и прошепва: - Вие какво? Да не сте се побъркала? - Защо? Аз съм в костюм на Адам! - Глупости! В костюм на Адам! Да си беше сложила и една пишка! - Сега идвам. Може би до няколко минути ще си сложа! - Ей, защо плачеш? - Никой не иска да говори с мен, всички ме смятат за тлъста и ме игнорират. - Глупости! Вземи си два стола и идвай при нас. ..В Германия поради силните студове в зоопарка в Дрезден се е наложило да приберат в закрити помещения, между тях е била и една порода...пингвини. Двама чукчи ловували и на брега на океана убили един морж. Хванали го за опашката и го замъкнали към селото. Бивните му обаче заоравали в снега и се дърпало много трудно. След известно време насреща им се задава един бял ловец. - Здравейте, чукчи. - Здравей, бели ловецо. - Гледам хванали сте морж. - Хванахме, обаче бивните му рият в снега и е много труден за дърпане. - Ами че хванете го откъм бивните и ще е доста по-лесно. Послушали го чукчите, хванали моржа за бивните и завлякли. Вървяли, вървяли и единия се обадил: - Ей-и-и, туй белия човек - умен човек. Глей сега колко е по-лесно! - Лесно, лесно - казал другия - ама на, пак се върнахме до океана. Днес парламентарното мнозинство гласуваха да бъдат съкратени и те ще бъдат заместени от Бойко Борисов. Очакват се икономии от милиони левове.