Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една блондинка разказвала на друга какво й се случило предната вечер. - Душа да знаеш снощи като се прибирах един ме преследваше през целия път. - И какво стана? - попитала приятелката. - Как какво настигна ме, вкара ме в храстите и като ме почна въздух не можех да си зема. Приятелката притеснено я гледала и казала: - И после...? - После стана да си ходи аз му викам, той не отговаря. Викам, викам, нищо не каза и си тръгна. - И ти какво направи? - Как какво - настигнах го и му казах да ми се обади...
Блондинки 3,078 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бойко Борисов пише интернет адрес(виц е;-), но нещо обърква и излиза: "Page not found".  Обажда се на Цветанов: - Намерете я! Наредили се всички животни на опашка пред горската бакалия и чакат. По едно време заекът скок-подскок и най-отпред. Лъвът го хваща, хвърля го на края на опашката и му казва: — Няма да се предреждаш! Заекът става, отръсква се и пак скок-подскок – най-отпред. Лъвът пак го хвърля на края на опашката. — Няма да се предреждаш! Заекът пак става отръсква се и скок-подскок – най-отпред. Лъвът за пореден път го хвърля на края на опашката. Тогава заекът казва: — Ако някой още веднъж ме хвърли, няма да отворя бакалията! Не си мисли, че като помагаш на хората и те ще ти отвърнат със същото. Един крайно ограничен и отчайващо глупав бездарник с отрицателен коефицент на интелигентност, както си джитка из интернет, започва да чете това... ЪЪ аз не съм толкова тъпа колкото ви изглеждам!!! /реплика от учителка/