Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жените винаги казват за своя "бивш", че техния "сегашен" е хиляди пъти по-добър от него. Аз съм на Кети 35-тия. Излиза, че аз съм некъв Господ!
Бисери 3,172 прегледа
Следващ →

Още вицове

Преценяваи добре за кого ще се хабиш, може да не го заслужава, а като се появи истинският човек ще си ограбен... Какво ще му дадеш тогава??? Един грешник, който умрял от студ на Антарктида попаднал в ада. Дяволът го хвърлил в пеща, затворил вратата и зачакал. Чакал, чакал обаче нищо. Ония нито пищял, нито викал и той решил да отвори, за да види какво става. И тогава какво да види, грешникът се свил в единия ъгъл на пеща и му вика: - Затваряй, че става течение. Стар професор-икономист от година на година задавал едни и същи въпроси на студентите на изпитите. Младият му колега се поинтересувал: - Професоре, не разбирате ли, че всичките ви въпроси отдавна се предават от поколение на поколение и студентите ги знаят още преди сесията? - Не забравяйте, колега, че ние се занимаваме с икономика. Всяка година отговорите са различни!... Жена се кара на мъжа си: - Пак си се напил! Ту бира, ту ракия, а за мен не ти пука! Така повече не може! Избирай - или, или! Е, какво мълчиш? - Мисля, кое е по-добре - бира или ракия... На сайта на електронното правителство egov.bg е пусната нова и удобна функция. Сега в раздел КАТ може да се плати рушвета с помощта на epay.bg, ebg.bg и PayPal.