Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Младеж и девойка се разхождат в парка. Внезапно на младежът му се допикало. Извинил се и отишъл в храстите. Започнал да пикае, а от храстите се чул глас: - Абе, ти не виждаш ли къде пикаеш? - Тихо, с момиче съм. - А аз да не би да съм с писоар?
Разни 1,865 прегледа
Следващ →

Още вицове

Знаете ли кой сайт излиза на първо място в google при търсене на думата "провал"? ---- Следващата дума дали няма да е "corruption"... Въображението е по-важно от знанието. Албърт Айнщайн Накъде отива този свят? За абитуриентския бал да се купуват костюми от секс-шопа... - Каква е дефиницията за мъж-оптимист? — Оптимист е мъж, който преди да отиде на среща, смазва ципа на панталоните си. В едно купе пътували лисица, мечока и заек с китара. Тръгнал влакът и заекът запял: - А ние пътуваме цели три вагона. И така цял час. Лисицата не издържала и казала: - Ей, Зайо, ако не престанеш ще те почна! Заекът: - ОК! Излезли навън и след около минута лисицата се върнала цялата насинена и пребита, а заекът отново запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още два часа. Вълкът не издържал и казал: - Ей, Зайо, ако не престанеш, ей сега излизаме и те почвам! Заекът: - ОК! Излезли навън и след малко, вълкът се върнал целият окървавен и изпотрошен, а заекът, цял и невредим, пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още шест часа. Тогава мечката не издържала и казала: - Ей, Зайо, ако не престанеш, ей сега те грабвам и те почвам! Тогава лисицата казала: - Недей!!! Те наистина са три вагона!