Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Защо на Световното по футбол в Германия са забранили на трибуните да се правят мексикански вълни? - Защото вече три блондинки са потънали
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Младеж и девойка се разхождат в парка. Внезапно на младежът му се допикало. Извинил се и отишъл в храстите. Започнал да пикае, а от храстите се чул глас: - Абе, ти не виждаш ли къде пикаеш? - Тихо, с момиче съм. - А аз да не би да съм с писоар?
Разни
03.10.2017
1,866 прегледа
Следващ →
Още вицове
Енциклопедия от 2085 година: Георги Първанов - български политик, живял по време на Азис.
Незадоволена съпруга решава да потърси помощ от сексолог. След кратко колебание влиза в кабинета. -Докторе, трябва да ми помогнете, не мога да достигна до оргазъм с моя мъж. Не ми е хубаво. -Що не опитате с мене, може да се изясни причината. Жената се съгласява и следва бърз секс. -Олеле докторе, пак не се получава! -Е, на Вас действително Ви трябва доктор! -А, че ти какъв си , бе? -Е ние тука боядисваме, мажеме, украсявяме-бригада сме!
- Как се казва животно с шест букви, което е на изчезване? - Девица.
Държавен чиновник към посетител: - Аз все ви казвам "Елате утре!", а вие все ми идвате днес!
Един мъж си карал москвето. Изведнъж се блъснал в някакъв мерцедес.От него изскачат четири борчета. - Леле, счупи колата, леле утепахме те! - Ама моля ви се, не е честно - вие сте 4-ма , а аз съм един. - Добре бе, пич, двама да минат от него. - Ама, разбирате ли, пак не е честно - вие сте 2-ма , а ние сме 3-ма. - Оф! Добре бе, айде ходи си, а ние ще се оправим...