Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След появата на социалните мрежи въпросът "Как си?" изгуби смисъл.
Програмисти 3,675 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малкият Иванчо, се прибира в къщи и казва на майка си. - Днес написах на дъската една дума с 3 букви. Майка му без да го пита му удря един шамар. Иванчо седи и плаче. Прибира се баща му и го пита защо плаче. - Днес написах на дъската една дума с 3 букви, а мама ми удари шамар. - Каква дума написа? - Дом. Бащата отива при майката, удря и шамар и казва. - За дома, трябва да мислиш, за дома... - Каква е разликата между Алекс Фъргюсън и Бог? - Бог не се мисли за Алекс Фъргюсън. - Тате, има ли гъба наречена "ЕБАЧ"? - Не Иванчо, кой ти каза за нея? - Ами сутринта мама се обади на леля по телефона и и каза:"Како, дай да отидем в гората за гъби пък може и да срещнем някой ебач". Чък Норис първо влиза и после чука. 14 февруари. На покрив са се покатерили котка и котарак. Котаракът измърква нежно: - Готов съм живота си да дам за теб, маце. Котката мърда недоверчиво мустачки: - А колко пъти?