Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж завел любовницата си в мотел. Легнали си те, а жената казва: - Знаеш ли какво? Много зле се чувствам в момента, трябва да се наспя. Хайде да отложим секса за утре сутринта. Мъжът се съгласил. Жената се опитва да заспи, обаче не се получава, защото в съседната стая някой хърка ужасно. Накрая се принудила да почука по стената и викнала: - Хей, господине! Много ви моля, да изпушите една цигара навън за десетина минути, защото не мога да заспя от вашето хъркане. Иззад стената се чува: - ОКей, няма проблем, излизам... Хъркането спряло, любовниците заспали спокойно. На сутринта се събуждат и започват да правят секс - ласки, стонове, ахкане, охкане, все по-силно и по-силно. По едно време по стената се чука и се чува гласа на съседа: - Хей, съседа! Може ли услуга за услуга. Излез да изпушиш една цигара за десетина минути, че не мога да си обуя панталона...
Други 2,784 прегледа
Следващ →

Още вицове

Заседание на ООН. Върви поредното обсъждане на конфликта в Близкия Изток. Всички се надпреварват да обясняват как палестинците живеят там от незапомнени времена и имат право на автономия. На трибуната излиза израелският представител: - Аз няма да се обяснявам, но ще ви разкажа една притча: Преди 3000 години Моисей повел израелския народ в пустинята, водил го 40 години и накрая го извел на брега на река Йордан. И решил той да се изкъпе. Съблякъл се и влязъл в реката, а през това време някой му откраднал дрехите. Глас от делегацията на палестинците: - Моля да се отбележи, че ние нямаме никаква вина за тази кражба. Нас по това време изобщо не ни е имало там. Израелският представител вдига пръст нагоре и казва: - Аха-а-а! Разговор между мъж и жена. Мъжа подхваща тема... - Скъпа, как се чувстваш, когато правим секс? - Като на зъболекар... - Но защо? - Ами и двамата ми казвате едно и също - отпусни се, облегни се назад, нишо няма да усетиш! Жена се обажда в полицията, че мъжът й е изчезнал. Те я разпитали за особени белези, за навиците му и т.н, а накрая я питат: - Какво да му предадем ако го намерим? - Кажете му, че мама е решила да не ни идва на гости.. Ранна утрин мъж стоял на моста и внимателно наблюдавал течението на реката. На полицай, който тъкмо минавал оттам, това се сторило подозрително.Той предположил, че мъжът е решил да се самоубива. -Извинявай, драги-казал той,-наблюдавам те вече половин час. Не искаш ли вече бавничко да си тръгнеш към къщи? -Не, трябва още малко да почакам... -Защо? Какво чакате?-настоявал да знае пазителят на реда. -Моята жена вчера ми обясни, че ако се върна още веднъж пиян, ще се хвърли в реката.Живея няколкостотин метра нагоре по течението, затова чакам тук, да я видя как ще премине под моста. Джентълмен влиза в бар и пита бармана: - Какви са съставките на този коктейл? - Захар, мляко и ром. - А как е на вкус? - Превъзходен, сър - отговаря барманът. Захарта е за сила, млякото - за енергия. - А ромът? - Ромът - за идеи къде да се приложат силата и енергията.