Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж се обажда в районното полицейско управление: - Ало, добър ден! Искам да ви съобщя, че има пожар... - Имате грешка. Тук е полицията, а не пожарната. След малко звъни отново: - Ало! Бих искал да съобщя за пожар... - Нали вече ви казах, набирайте 160! След близо десетина минути колега на дежурния полицай влита и крещи: - Бързо, бързо... Районното гори!... Поука: Не бързайте да прекъсвате грешните обаждания, може все пак да е за вас!
Полицаи 3,459 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малкият Иванчо гледа порно в стаята си, заключил от вътре. Баба му на вратата чука да влезе: -Кво правиш чедо, ела да ядеш! -Гледам един екшън бабо, като свърши ще дойда.. -Ми, кой пъшка и стене така, бе баби? -Кой пъшка, тъкмо главният герой умира.. Срещат се коте и крава. Кравата казва: — О, колко си малко, коте, пък вече имаш мустачки! Котката: — Млъквай! Я се виж колко си голяма, пък още нямаш сутиен! Седи един пиян насред една локва, минава един полицай. Спрял се и пита: - Колко е часа? Пияният вдига показалец и казва: - 12:15. Полицаят си гледа часовеника - вярно е! Станало му интересно, след половин час пак минава, пак пита за часа. Пияният пак отговаря правилно. На третия път вече съвсем се шашнал, та го пита: - Мъжки, как така точно казваш часа? - Седни с мен в локвата, тогава ще ти кажа... Седнал полицаят в локвата, пияният вдигнал пръст и казва: - Ей там, виждаш ли - часовника на кулата... Някога в едно село пристигнал чужденец.Той попитал хората там какво може да го впечатли в това малко китно селце.Отговорили му: Еееееее там на край селото, в една схлупена къщурка има един, който с патката си троши орехи.Почудил се нашия човек, отишъл и видял един, който като хване пищова си и троши орехчетата и останал изумен. След 30-40 години нашия човек отново минавал през същото село и попитал за трошача на орехи-"там е, там е, но вече е стар"-отговорили му.Влязъл той в къщата и какво да види- оня трошел с патката си кокосови орехи "Абе, Чиче,какви ги вършиш бе"-попитал го... "Старост-нерадост, Синко - не виждам ги вече" Младеж и девойка разглеждат менюто. Тя: - Аз ше искам ролца с черен хайвер за предястие, ще хапна гъши дроб с трюфел-паста, а за пиене мартини с прясноизтискан сок от манго. Той: - Доста си забогатяла! Аз ще пия едно кафе...