Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Максимата на културистите: - По добре ЯК и ТЪП, отколкото само ТЪП!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Английски лорд изпълнява съпружеските си задължения. Милейди: - Милорд, влезе ли? Милорд: - Милейди, вътре е. Милейди: - Тогава, Ох.
Черен хумор
03.10.2017
2,540 прегледа
Следващ →
Още вицове
Четирима мъже в една кола пътуват по околовръстното. Спират до една от жриците на любовта и единият пита: - Колко струва оная работа? - 10 лева. - А свирка? - 5 лева. - А отстъпка за количество правиш ли? Жриците на любовта: - Аз да не съм склад на едро бе!
Група овчари в планината си пасат овцете. Един ден идва един журналист за да види как живеят , пита ги това-онова и накрая не издържа и задава основният въпрос: -Абе вие тука как издържате без жени , като ви се до е/бе какво правите? -Как какво , хващаш една овца и е/беш колкото искаш. -Ама то така може ли , не е ли кофти? -Що де е кофти бе , същото е както със жена , пробвай ако не вярваш! На дупил нашия човек една овца и е/бе ли е/бе. Да , ама по едно време гледа как всички се заливат от смях. Ядосал се той и им вика: -Що се смейте , бе , нали и вие така ги е/бете? -Така е , ама ти взема , че избра от всички най-грозната!
Обява: - Продавам трабанче леко чукнато от валяк, ако ви няма ще ви го мушнем под вратата.
Американец преследва с танк иракчанин през пустинята. Арабина има само "Калашников", отвреме навреме се обръща и стреля по танка. По едно време патроните свършват и иракчанина се приготвя да посрещне смъртта. Танкът обаче спира, отваря се люк и отвътре се подава американеца: - Патроните ли свърши? - Да. - Да ти продам малко?
- Защо жените толкова обичат да се омъжват за военни? - Защото могат да готвят, да шият, да оправят леглото, имат добро здраве и са свикнали да изпълняват команди.