Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Живеели си на село един дядо и една баба.събрали малко парички и си купили една крава.Нахранили я изкъпали я с голям мерак и на сутринта станали да я издоят.Напълнили една кофа около 10 литра,отишли и продали млякото. На другия ден пак я издоили пуснала 5 литра разтревожили се те ,но изчакали на другия ден да видят какво ще стане.На сутринта само половин литър.Тръгнали на ветеринар,като отишли доктора се ударил по главата и казал: -А бре хора този бик сте го скъсали от чекии бре
Животни 3,421 прегледа
Следващ →

Още вицове

П. Буаст:Образованието е съкровище, трудът - ключ към него. По време на тест по съобразителност в трети клас, на въпроса " Морков, лук, картоф, Мерцедес. Коя от думите е излишна?" , 99% от децата отговорили " Морков, лук, картоф" Вървят двама гробари из гробищата, и гледат до един пресен гроб няколко човека правят див купон. - Какво става тука? - пита единият. - Ами оня ден погребахме един катаджия. - И тия хора какви са? - Таксиметрови шофьори, още празнуват. Една приятелка се жалва: - Моя мъж е толкова мързелив, даже кофата с боклука не ходи да изхвърля! - Да ти имам проблема! Моя даже кошчето в Windows-а не изчиства! Седнали двама съседи на чашка. Единият, който имал само момичета, взел да се жалва на другия, който пък имал само момчета: - А бе, комшо, как ги правиш тез момчета? Ние с жената толкова искаме да си имаме мъжка рожба, ама ей-на - само женски се раждат? - Че то е лесно, бе комшо! Лягате си довечера, събличаш жената и почваш да викаш! - Да викам? - Ми да - викаш мен, викаш комшията Пешо, дето има и той само момчета и работата е готова!