Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Тате, тате, ние цигани ли сме? - Да, тате, цигани сме! - Ама тате, тате, ама истински цигани ли сме - дето крадат, не работят ...? - Да, тате, истински цигани! - Е добре де, тате, ама съвсем истински ли - от тия дето са мръсни, гнусни и бъркат по кофите? ...- Да, бе тате, от тия - съвсем истински цигани сме! - Е добре де тате, тогава защо не сме от REAL MADRID? - Ееееее, тате, чак такива цигани НЕ СМЕ
Цигани 6,048 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пусната е пощенска марка с лика на Бойко Борисов. Но марката не се залепя: едни не плюят от правилната страна, други не лижат от правилната страна. Зайо и Вълчо отишли на една железопътна линия. Вълкът легнал и казал на заека: - Ако идва влака, да ме събудиш! Дочула се свирката на влака, но заекът заеквал и започнал: - И-и-и... как го размаза! ВНИМАНИЕ! ОПАСНО! Продължителното общуване с този абонат води до: пристрастяване, сенки под очите, перманентна усмивка, смях до сълзи. Снимките му са увеличили два пъти процента на разводите в страната. Две приятелки си говорят. Едната хвали мъжа си: — Моят е толкова готин, толкова секси, просто чудо. — Защо му изневерваш, ако е толкова добър? — Колкото повече изневерявам, толкова повече се убеждавам, че е най-добър от всички! Мъж отижа на командировка и поръчва на комшията -Комшо, наглеждай моята дали изневерява и всеки път забивай по един перон на вратата! ! ! Прибира се след една седмица гледа 3 перона и учуден тръгва към комшията: -Абе само три пъти ми е изневерила моята жена бе? -Ти луд ли си, вече 3 -та врата сменям!