Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В час: - Деца, днес ще ви изпитвам, искам да ми кажете имена на градове, кажи Марийке. - Еми госпожо Ботевград, Благоевград, Велинград... - Браво Марийке, но от каде знаеш, че това са градове? - Еми зажършват на гра - д значи са градове. Иванчо: - Госпожо еми Козлодуй като завършва на уи? УИ ли е?
Иванчо и Марийка 3,370 прегледа
Следващ →

Още вицове

Докато чаках на опашката за "Subway" пред мен имаше уникална мадама, но разбрах, че не е за мен когато си поръча "един 30 сантиметров, черен". Иванчо кандърдисва Марийка да я изчука в задния двор. Тя не ще: - Що бе Мими? - Ми не можеш да ме възбудиш толкова много, че да ти дам отзад. Само един го направи преди време и ми беше много хубаво! - Добре де, котенце, кво направи тоя? - Ами беше ми купил много хубава златна гривна с рубини и аз се възбудих много.. Японец и българин си говорели за дължината на работното време. Японеца казва: - Ние в Япония работим по осем часа. Два за мене, два за Императора и четири за Япония. Нашенецът: - Ние у България бачкаме по два часа. Щото нямаме император, па ни е през оная работа за Япония. Двама студенти си говорят и единия пита: - Абе приятел, я кажи как да се отърва от тия хлебарки. Пробвах с отрова, с къщички, с чехли ги бих - все нови и нови, няма край, ще се побъркам. - А ти с тебешири пробва ли? - Как така с тебешири, те убиват ли ги? - Ами не, ама поне си рисуват кротичко в ъгъла. - Бабо, ще стигна ли до Централния пазар? - Не, синко. Човекът се затюхкал и слязъл на следващата спирка. Бабата, мърморейки, сяда на неговото място: - А аз ще стигна...