Учителката пита Иванчо:
- Как са родителите ти?
Иванчо:
- Добре са, много са музикални.
Учителката:
- Наистина ли?
Иванчо:
- Да, мама свири на цигулка - "цигу мигу, тури ми го",а татко на тъпан "бум трака, у путака".
Отиват две русенки на море, да забиват пичове.Започнала ваканцията, и още на първата вечер двама софиянци ги заковали.Единият, придърпал едната, другия другата.Пили, яли и се веселили. Дошло време за секс, и всеки дръпнал мадамата в стаята си.На сутринта, излиза едната мацка от хотела, и гледа другата с подути очи от плач седи пред вратата, на другата стая.
-Лелеее, муцка, какво правиш тука бе?
Оная хлипайки и отговаря:
-Софияниц! Ша ма ибе, в устата... Мирси, казвам аз на таквъз любов.