Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Приземил се един космически кораб, излезнали някакви приятни на вид зелени човечета. Първия човек когото срещнали бил Иванчо. Добре дошли, - поздравил той - какво ви води насам? А ми ние - отговорило едно от тях, - искаме да се запознаем с вашата физика, с вашите нрави и обичай и всичко останало. Разпитвали за много неща, а Иванчо с охота им отговарял, по едно време едно от тях се доближило до Иванчо и го почукал с пръст по окото. Какво е това? -Око -отговорил Иванчо; А, това? -и почукал Иванчо по ухото, после по устата, по ръката, по кракът му, то питало и почуквало а, Иванчо му отговарял, накрая казало на Иванчо че всичко му е ясно. Иванчо и той ги разглеждал с интерес, забелязал че има както мъжки така и женски екземпляри и решил и той да ги попита нещо. Иска ми се да науча, как правите секс? А..с пръсче, с пръсче.
Иванчо и Марийка 3,311 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две познати жени си оставили синовете на детската площтатка да си поиграят докат са върнат майките им. Едното момче се казвало ДАЙБА а другото се казвало ШАЙБА. ДАКБА казало на ШАКБА: - Ако видиш майка ми, извикай ме. ШАЙБА видяло майката на ДАЙБА и извкал: - ДАЙБА МАИКА ТИ. След това ДАЙБА видял майката на ШАЙБА и извикало: - ШАЙБА МАИКА ТИ. Блондинка се обажда на доктора: — Ало, докторе, помогнете. Сестра ми я боли главата и има температура. — Висока ли е? — Да, един осемдесет и два! Три месеца след сватбата жената започва да обвинява мъжа си, че той я обича по-малко. - Преди ти винаги ставаше пръв, приготвяше ми закуската, а сега аз правя всичко това… - Глупости! - възразява той. - От това, че ти ставаш рано и приготвяш закуската, моята любов не е намаляла ни най-малко… Заведение. Сервитиор обслужва двама клиенти. Първият: - Един чай. - И за мен един чай и ако обичате нека чашата да е чиста. След малко сервитиора ности двата чая и пита: - Кой искаше чиста чаша? Малката русалка питала принца: - Ще се ожениш ли за мен ? - Да бе да , да не съм луд - цял живот да карам само на свирки ! ! !