Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Малкият Иванчо се научил да смята на пръсти. Веднъж, когато им дошъл на гости дядото, накарали Иванчо да демонстрира това си умение. Дядото задал въпрос: - Колко е три плюс четири? Иванчо сметнал на пръсти и отговорил: - Седем! Дядото: - Слушай, синко, не трябва да смяташ на пръсти. Скоро ще тръгнеш на училище, а това хич няма да се хареса на учителката. Я си сложи ръчете в джобовете сега! Иванчо си пъхнал ръцете в джобовете. Дядото пита: - Колко е пет плюс пет? Иванчо почва да шава с ръце в джобовете и после казва: - Единайсет!
Иванчо и Марийка 3,221 прегледа
Следващ →

Още вицове

Подписка за кандидатурата на Бойко Борисов за кмет на София са организирали сергиите с пиратски дискове от площад "Славейков". --- Двама продавачи на пиратски дискове си говорят: - Добре си бяхме, добре сме си и добре ще бъдем... Концерт на U2 в Глазгоу. Боно моли публиката за пълна тишина. Всички се умълчават. Боно започва да пляска с ръце, без да бърза, на всеки няколко секунди. После се обръща към събралото се множество по микрофона: - Всеки път, когато плесна с ръце, едно дете в Африка умира! От първия ред се чува ясен мъжки глас, чийто силен шотландски акцент прорязва тишината над стадиона: - Ами спри да пляскаш, изрод такъв! Сутринта, след запой, мъж се събужда. Търси си палтото, но не може да го открие. Мислил, мислил къде може да го е забравил и се сетил, че може да е там, където е запивал вечерта. Отишъл, позвънял на вратата. Отворила му домакинята. - С какво мога да ви помогна? – Извинявайте много, но вчера бях тук на купон и си забравих палтото... – Вчера много хора бяха тук...кажете ми някаква мебел от вкъщи, за да се убедя, че наистина сте били тук. – Амиии...имате златна тоалетна чиния - казал мъжът. – Пешоо - викнала на мъжа си жената. - Ела да видиш кой ти е пикал в тромбона... Един мъж всяка вечер се прибирал пиян и жена му му забранила да излиза без кучето, на което имала доверие. На следващата вечер той се прибрал отново пиян. - Пил съм само две бири, ако искаш, питай кучето! - Куче, колко бири изпи мъжа ми? - Бау, бау! Същото се повторило и на следващата вечер: - Пих само две бири, питай кучето! - Куче, колко бири изпи мъжа ми? - Бау, бау! Изведнъж жената се сетила и попитала: - А колко ракии? - Бауууууууу! Знаете ли защо Асен Блатечки ходи да яде от хладилниците на хората? Защото bTv не са му плащали авторски права от 2 години.