Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Животът е торта, а аз съм черешката!
Бисери 2,806 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо на тайно заседание се разпределя бюджетния излишък? - Защото не казвали бюджетен излишък, а :"Какво ще правим с останалата баница?" Един старец отива на лекар. Доктора: - От какво се оплаквате? - Разбирате ли докторе, аз съм на 80 години, неотдавна се ожених. Жена ми е на 30 години. Скоро ще имаме дете.... - Аз пък имам един приятел - ловец... Един път отишъл на лов, а си забравил пушката... изведнъж от храстите излиза една мечка и се хвърля върху него... той обаче не загубил самообладание, взел едно камъче и го метнал по нея. В този момент мечката паднала и умряла... Старчето: - Докторе, не може да бъде, навярно някой друг я е застрелял. Докторът: - Ето, за това ми беше мисълта... Охраната към затворник: — Имаш посетител. — Кажете, че не съм си вкъщи. Ако вкъщи постоянно налитате на рибарските куки на мъжа ви, помислете си за съпругите на ловците. Веднага ще ви стане по-леко. Дразнещо е, когато във филмите на ужасите, седи си сам човек вкъщи и пита:"Има ли някой?"..все едно убиецът ще му отговори:"Да, в кухнята съм, искаш ли сандвич?"