Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Подсъдими, защо не се откажете от обирите? Знаете, че след всеки взлом ви залавят... - Е, нека не преувеличаваме, господин съдия. Чак пък след всеки!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Докторе, треперят ми ръцете. - Много пиеш. - Ами, много... Половината го разливам.
Пиянски
03.10.2017
1,938 прегледа
Следващ →
Още вицове
Блондинка и приятелката й живеят в един апартамент.Приятелката се прибира вкъщи и вижда блондинката да се разхожда с насапунисана коса, пита я: - Защо се разхождаш така? Блондинката: - На шампоана пишеше: "Wash and Go!"
В училище учителката в час на класния ръководител пита учениците кой какъв иска да стане като порастне. Едно дете отговорило полицай, друго космонавт, трето лекар, манекенка, принцеса... Дошъл ред на Иванчо: - Иванчо, ти какъв искаш да станеш като порастнеш? - Еми, педал гаден, госпожо. - А, Иванчо, какви са тия глупости, педал искал да става. И защо? - Еми, щото преди няколко дена се разхождахме с баща ми и гледаме накакъв с готина кола, готина мацка, ухилен до уши, и баща ми вика "Е гле`й го тоя педал гаден, бе".
- Гоше кога е избухнала Втората световна война? - 1936 година. - Браво 6. Киро колко загинали дават руснаците? - Приблизително 20 000 000 души госпожо. - Браво 6. Иванчо изреди ми ги по именно.
Три крокодила си седяли на един клон. Единият казал: - Абе знаете ли, че някога сме можели да плуваме във водата. Вторият отвърнал: - Да, ... и по сушата сме можели да ходим. Третия се ядосал: - Стига сте се занимавали с глупости! Дайте да отлитаме, че трябва да събираме мед!
Жена влиза в магазин за месо. Оглежда каймата и пита: — Добър ден, каймата прясна ли е? — Е как, сутринта още лаеше…