Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе, треперят ми ръцете. - Много пиеш. - Ами, много... Половината го разливам.
Пиянски 1,938 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка и приятелката й живеят в един апартамент.Приятелката се прибира вкъщи и вижда блондинката да се разхожда с насапунисана коса, пита я: - Защо се разхождаш така? Блондинката: - На шампоана пишеше: "Wash and Go!" В училище учителката в час на класния ръководител пита учениците кой какъв иска да стане като порастне. Едно дете отговорило полицай, друго космонавт, трето лекар, манекенка, принцеса... Дошъл ред на Иванчо: - Иванчо, ти какъв искаш да станеш като порастнеш? - Еми, педал гаден, госпожо. - А, Иванчо, какви са тия глупости, педал искал да става. И защо? - Еми, щото преди няколко дена се разхождахме с баща ми и гледаме накакъв с готина кола, готина мацка, ухилен до уши, и баща ми вика "Е гле`й го тоя педал гаден, бе". - Гоше кога е избухнала Втората световна война? - 1936 година. - Браво 6. Киро колко загинали дават руснаците? - Приблизително 20 000 000 души госпожо. - Браво 6. Иванчо изреди ми ги по именно. Три крокодила си седяли на един клон. Единият казал: - Абе знаете ли, че някога сме можели да плуваме във водата. Вторият отвърнал: - Да, ... и по сушата сме можели да ходим. Третия се ядосал: - Стига сте се занимавали с глупости! Дайте да отлитаме, че трябва да събираме мед! Жена влиза в магазин за месо. Оглежда каймата и пита: — Добър ден, каймата прясна ли е? — Е как, сутринта още лаеше…