Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Скъпа, вкусна торта! - Купих я от магазина. - А сама може ли да направиш такава? - От какво? Нито имаме брашно, нито яйца, нито натриев глутамат, нито Е217, нито Е428
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Наркоман отива на преглед. Доктора му казва: - Ще ти предпиша тука едни тревички да пиеш. - Хм, ти още малко и ще поискаш спринцовки да смъркам.
Разни
03.10.2017
1,503 прегледа
Следващ →
Още вицове
Хвали се една мутра на колегата си: - Снощи открих страхотен номер в леглото! Чукаме се с жена ми и тъкмо да свърша, извадих пистолета и гръмнах във въздуха. Тя се стресна, оная й работа се сви и изпитах огромен кеф! Опитай и ти! Срещат се след два дни и първият пита: - Опита ли моя номер в леглото? - Опитах... - Е, как е? - Остави се... Не стига, че жена ми ми отхапа оная работа, но ми се накенза върху лицето...
Шефът на борците им казал: - Утре ще ходим на "Сватбата на Фигаро", така че се пригответе както трябва! На другия ден борците се появили в офиса костюмирани и всички носели кой торта, кой някакво пакетче. Като ги видял шефът им се развикал: - Как може да сте толкова тъпи?! Не отиваме на никаква сватба. "Сватбата на Фигаро" е опера! Къде сте ги помъкнали тия торти и подаръци!? - Хайде, не бъди строг шефе! - помолил счетоводителят. - Миналата година като ходихме на "Лебедово езеро", ти що си беше взел въдицата?
- Татко, защо моите приятели са кой в пети, кой в шести клас, а аз все в първи си стоя? - Стига с глупавите си въпроси! По-добре дай да пийнем!
...Често когато беше сам си пускаше видеокасетката от сватбата в обратна посока. Винаги се отронваше мъжка сълза, гледайки как излиза от Гражданското като свободен човек.
Ето как ще изглежда обява за работа в интернет след 10 години: Спе6но тарсиа сАтрудник с добри пузнания по бАлгарски език.