Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Наркоман отива на преглед. Доктора му казва: - Ще ти предпиша тука едни тревички да пиеш. - Хм, ти още малко и ще поискаш спринцовки да смъркам.
Разни 1,503 прегледа
Следващ →

Още вицове

Хвали се една мутра на колегата си: - Снощи открих страхотен номер в леглото! Чукаме се с жена ми и тъкмо да свърша, извадих пистолета и гръмнах във въздуха. Тя се стресна, оная й работа се сви и изпитах огромен кеф! Опитай и ти! Срещат се след два дни и първият пита: - Опита ли моя номер в леглото? - Опитах... - Е, как е? - Остави се... Не стига, че жена ми ми отхапа оная работа, но ми се накенза върху лицето... Шефът на борците им казал: - Утре ще ходим на "Сватбата на Фигаро", така че се пригответе както трябва! На другия ден борците се появили в офиса костюмирани и всички носели кой торта, кой някакво пакетче. Като ги видял шефът им се развикал: - Как може да сте толкова тъпи?! Не отиваме на никаква сватба. "Сватбата на Фигаро" е опера! Къде сте ги помъкнали тия торти и подаръци!? - Хайде, не бъди строг шефе! - помолил счетоводителят. - Миналата година като ходихме на "Лебедово езеро", ти що си беше взел въдицата? - Татко, защо моите приятели са кой в пети, кой в шести клас, а аз все в първи си стоя? - Стига с глупавите си въпроси! По-добре дай да пийнем! ...Често когато беше сам си пускаше видеокасетката от сватбата в обратна посока. Винаги се отронваше мъжка сълза, гледайки как излиза от Гражданското като свободен човек. Ето как ще изглежда обява за работа в интернет след 10 години: Спе6но тарсиа сАтрудник с добри пузнания по бАлгарски език.