Трима старци отиват да играят голф. Първият се оплакал:
- Изглежда, че през годините, тези хълмове стават все по-стръмни и по-стръмни... Вторият добавил:
- Дааа, и разстоянието от дупка до дупка става все по-голямо. A стика - все по-тежък... Третият пък казал:
- Спрете да пищите! Бъдете благодарни, че все още сме от правилната страна на тревата!
Човек влиза в публична тоалетна. Вътре грамаден мъж му слага нож до гърлото и казва:
- Или живота, или един път!
На човекът, живота му бил скъп и се навил. Онзи му мацнал с цяла шепа вазелин и го оправил.
Излиза навън човечеца, мълчи си и наблюдава. Влиза втори човек в тоалетната. След малко и той излиза. Също не казва нищо, а застава до първият и наблюдава.
Влиза трети човек. След една минута отвътре се чува нечовешки крясък. Първият веднага се обадил:
- Е сега тоя го уби...
Втория добавил:
- Или пък му свърши вазелина!