Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Младеж казва по адреса на прекрасно девойче: - Ако ми паднеш, ще мина по тебе като по пешеходна пътека. - И на червен светофар ли? - пита девойчето недвусмислено.
Разни 1,680 прегледа
Следващ →

Още вицове

Футболът сближава хората, а понякога толкова, че се налага полицията да ги разтървава. "Построили сте се под формата на буквата... на буквата... Абе нема такава буква, бе!" - Военен Върви си Червената Шапчица из гората и изведнъж насреща й изскача Вълкът: - Стой! Ще те ям! - Ама Вълчо, може ли преди това да ме изчукаш? - Е, щом ти е последно желание... Захващат се да правят секс. По някое време Вълкът казва: - Стига толкова, вече ще те ям. - Хайде още малко! Продължават със секса. След време Вълкът пак отваря уста да я яде. - Чакай малко, Вълчо, виж сега какви хубави работи ще ти покажа... Чукали се, чукали се, и изведнъж Вълкът се отърсил и извикал: - Край! Няма нито да те чукам, нито да те ям! Ти не си Червената Шапчица, а преоблечена медицинска сестра! Хората се делят на три типа: 1. Развързват пакета. 2. Започват да го развързват, после го късат. 3. Направо късат пакета. Оптимист - това е песимист, вземащ антидепресанти.