Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо имал час по ботаника. Учителката решила да изпита всички деца от първи до последен номер, кое е най-миризливото цвете! Започнала от първи номер: Александре за теб, кое е най-миризливото цвете? и тои казал: Госпожо най-миризливото цвете за мен е розата. Браво Сашко! И така изпитала всички, но последно оставила Иванчо. Я ми кажи сега кое е най-миризливото цвете според теб? Най-миризливото цвете е марулята! Учителката възмутена го погледнала, той продължил: Марулята, защото тати всяка вечер казва на мама: Отивай да си миеш марулята че много мирише!
Иванчо и Марийка 3,619 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един селянин отишъл на пазар а да си купи крава. Спрял се на едно място където се продавали две крави, много хубави обаче едната била 100 лв., а другата 200 лв. - Абе защо едната крава е 100 лв., а другата 200 лв. - попитал продавача селянина. - Ами тази от 100 лв. е от Бургас, иначе нищо и няма. И селянина купил кравата от 100 лв., казал си какво пък като е от Бургас. И наистина на кравата и нямало нищо, давала доста мляко не била болна и въобще идеална. След няколко месеца дошло време да се запложда кравата и селянина я завел при селския бик. Но таман бика да качи кравата и тя се дърпала. Селянина хванал кравата, и бика таман да я качи и кравата пак се дръпнала. Тогава селянинът извикал комшията да я държат двамата. И бикът таман да я качи и тя пак успяла да се дръпне. - Абе тая крава да не е от Бургас? - попитал комшията. - А, ти от къде знаеш бе? - попитал учуден селянинът. - Е, как от къде, нали и жена ми е от Бургас. Г-жа по химия - Девети номер тука ли е? - ДА. - Осми номер тука ли е? - Да. - А защо си тука?! Една жена имала любовник - Пешо Стафидката - дребен и слаб мъж. Един ден съпругът й отворил гардероба и го намерил, както се криел там, и бой, бой... Жената си намерила друг - огромен як мъжага. Прибрал се мъжът й, отворил гардероба, и като видял новия, се обърнал и попитал: - А Пешо къде е? Направили в гората яма-капан. Вървял си таралежа и без да иска паднал в нея. Паднал, ударил се и загубил съзнание. Същият ден до обяд паднали лисицата и вълка, а надвечер тъкмо паднала и баба Меца в безсъзнание и се събудил Ежко-Бежко, огледал се, почесал се по главата и си рекъл: - Брей, какви ги върша докато съм в безсъзнание! Двама татковци в родилното гледат бебетата през стъклото. Единият прави физиономии: - Гъди-гъди-гъди... Ух, сладурче! Обръща се към другия: - Видя ли, усмихна ми се! - Бебетата не се усмихват като са толкова малки. - Какво бебе бе, сестрата ми се усмихна!