Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В моргата лежат трима мъже на мраморната маса един до друг, всички широко усмихнати. Студентите питат санитаря, защо са така ухилени мъртъвците: - Първият е бедняк, спечелил от тотото много пари и от радост получил удар. Вторият жена му не му пускала 5 години, били скарани, и за рожденния му ден му пуснала и той от радост получил удар върху нея. - А третият? - Тоя го ударила мълния. - Що тогава се смее? - Помислил, че е фотосветкавица да го снимат..
Други 2,101 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един борец сваля една блондинка, и се представя: Аз съм Киро, и съм тука с BMW-to. Блондинката се представя: Аз съм СТАНКА. Борецът ядосано скочил. Не те питам с какво си дошла ма... - Защо не могат да открият Осама бин Ладен толкова дълго? - Защото се е внедрил и свири в ZZTOP !!! Мъж и жена вечерят в ресторант, по едно време жената казва: - Скъпи много те обичам, направо ми се разтапя сърцето! Мъжът отвръща : - Как нема да ти се растапя като си си топнала цицата в супата! В поделението за проверка всичко се боядисва. Един редник не можал да стигне до горния край на ракетата. Повъртял се наоколо, но накрая хвърлил кофата с боята. Тя захлупила ракетата и я обляла с боя. В този момент минал старшината: - Какво е това? - Как какво - неутроноуловител. - отговорил боеца. - Знам че е неутроноуловител. Защо не е боядисан? В голям магазин влиза човек с тъмни очила и куче. Питат го: - Господине, какво е това куче? Той отговаря: - Ами сляп съм, това е куче водач. Пуснали го те... Той отишъл в средата на магазина, хванал кучето за опашката и започнал да го върти с всичка сила над главата си... - Ама господине, какво правите? - Оглеждам се наоколо...