Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Едно циганче пълзяло из двора на къщата и се навъртяло до ушите в кал. Видял го Манго и се провикнал: - Айше, това молкото ще го къпеме ли или ще правиме ново?
Семейни 2,975 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стоят си двама пенсионери баба и дядо на една пейка и дядота казва: - Пенке, спомням си като бяхме млади на тази ограда отпред какъв секс правихме. - Ех, ех спомням си и аз - отговаря бабата. - беше млад и ненаситен. - Искаш ли и сега да пробваме - предлага дядото. - да си припомним малко младините, а? - Ами..... добре - съгласява се баба Пенка. Съблекли се те и да пробват. Облягат се на оградата и почват. След 45 мин бабата: - Ей, значи всичко си беше както преди. Такъв си си ненаситен, точно като едно време. - Да бе, да като едно време, само дето тогава по оградата не минаваше ток. Младеж хванал златната рибка и я моли: - Направи ме принц. Искам да имам всички и да пътешествам. Отплувала златната рибка, а той си легнал да спи. На сутринта го буди слуга с думите: - Принц Фердинанд, ставайте! Време е заминавате за Сараево! Три блондинки си говорят. Първата: - На мъжа ми топките са много горещи! Втората: - И на моя също.. Третата: - На моя не съм обърнала внимание. На другия ден. Третата цялата в синини - Муцка, кво е станало. Да не си паднала от трамвая? - Не, муцки. Хванах го моя снощи за топките, стана му хубаво, а пък аз го питах: Защо на другите мъже топките са горещи, а твоите за само топли.. Млад мъж отива на лекар,и споделя проблема си: -Докторе ,като пикая много пръскам ! Доктора поглежда мъжа въпросително и му казва : -Покажете го, да видим проблема. Мъжа срамежливо вади члена си,който е целият надупчен , при което докторът възкликва. -Господи , защо сте в това състояние? Мъжа свежда глава и казва : -Ами жена ми е много гнуслива , и като ми прави френска, го държи с две вилици!!! Меко казано децата не са във възторг, че ваканцията свърши ще трябва да ходят девет месеца на училище и да учат. Техните родители си знаят, колко ще им струва ходенето на училището, да помагат за домашните, да ходят да се "червят" по родителски срещи. Учителите пък "безумно" се радват на заплатите си, изхабените нерви от обучението на някакви пубертети. Правителство и общини - въобще не им се занимава пък... Въпрос: Тогава какъв празник е "15-ти септември"?