При треньорката на националния отбор по фигурно пързаляне идва едно момиче и казва:
- Трябва да ме вземете в отбора!
- А какво можеш?
- Мога на голяма скорост да напиша осмица на леда.
- Това го могат всички!
- Аз пиша с римски цифри!
Върви пиян, гледа 14 годишна девойка (вече пооформена) скача на въже:
- К`во си се разскачала, досега 1000 пъти да си се наебала.
- (Небрежно) едното на другото не пречи...