Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отишъл един мъж в една кръчма и почнал да запива доста сериозно. След 5-тата ракия забялязал, че в единия ъгъл на крачмата има едно канарче, което много му харесало. Извикал той сервитьора и го попитал. - Колко струва това канарче. - Ами господине много е скъпо. - Е скъпо, скъпо, колко скъпо. - Еми 200 лв - А еми добре тогава, опечето го. Сервитиора се учудил, но решили да го опекат. Опекли го те и казали на клиента. - Господине, канарчето е опечено. - Добре, много хубаво. Значи викате 200 лв, така ли? - Да господине, казахме ви, че е скъпо. - Добре тогава, отрежете ми за 2 лева.
Бай Ганьо 6,390 прегледа
Следващ →

Още вицове

Катаджия спира шофьор, извършил нарушение: - Сержант Иванов, документите ви, моля. - Заповядайте. - Нарушаваме, а? - Ами... - Имате ли наша карта за намаления? Жена започнала да изпитва голям сексуален глад.Отива при мъжа си,но той не бил на кеф и й отказал категорично няколко пъти.Жената преглътнала всичко,но се заканила,че ще му го върне тъпкано.Отиват на море.Жега.40 градуса.На плажа тя го накарала да обуе едни вълнени чорапи.Обул ги той и след час: -Жена!Сърби... -Карай така карай... След вече 6 часа: -Жена!Побърквам се!Съ-ъ-ъ-ърби-и-и-и... -Ха сега!Видя ли дет има вълна как сърби!А? - Разбра ли? Нашият шеф вчера е умрял? - Да, знам, но не разбирам кой още е умрял с него? - Как така "кой още"? - Ами на некролога е написано "Заедно с него умря и един от нашите най-добри специалисти"! Наркоман пита блондинка: - Някога била ли си толкова трезвена, че да не знаеш нищо? Блондинката: - Ми, аз и сега нищо не си знам... Животът на всички ни е предначертан... с амфетамин...