Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Всяка открадната стока се заплаща в троен размер! (надпис над входа на супермаркет "КРЕЗ" - с. Кранево)
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Блондинка си купила GSM и отива на пазар в ЦУМ. В този момент GSM-ма звъни. Блондинката вдига слушалката и казва: - Аааа здрасти муцка. Иииииии ма ти как разбра, че съм в ЦУМ та ми се обади?
Любими Герои
03.10.2017
3,066 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един митничар отишъл при свети Петър. Отворил той една голяма книга и казал: - Ау, ти си много почтен човек, дал си много дарения за домове за сираци, ти си за рая! Но като отворил на другата страница, какво да види - рушвети без граници! Тогава казал: - Ама ти много си крал, ти си разорил толкова много хора! Къде да те сложа сега? Митничарят веднага извикал: - На бариерата, на бариерата!
Ако другите знаеха подбудите ни, често щяхме да се срамуваме и от най-благородните си постъпки. Франсоа дьо Ларошфуко
Тате, стига си викал през целия апартамент, влез във Фейсбук и кажи нормално.
Двама корабокрушенци се сафирясват на един сал. На сала имало една чиния със спагети. Единият хваща чинията и за отрицателно време свел съдържанието й до нула. Другият казал: - Ха! Имаше косъм... И в този момент първият се изповръщал в... къде се питате?.... в чинията. Другият самодоволно вземал чинията и възкликнал: - Мерси, че ми ги стопли...
Решила добрата ламя Спаска да стане лоша. Срещнала тя в гората лисицата: - Лисо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами няма. Ламята продължила по пътя си. Вървяла, вървяла ламята и срещнала вълка: - Вълчо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами няма. И си тръгнали по пътищата. Вървяла, вървяла ламята и срещнала заека: - Зайо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами има. - Казвай. - Може ли да не дойда? - Може.