Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Блондинка си купила GSM и отива на пазар в ЦУМ. В този момент GSM-ма звъни. Блондинката вдига слушалката и казва: - Аааа здрасти муцка. Иииииии ма ти как разбра, че съм в ЦУМ та ми се обади?
Любими Герои 3,066 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един митничар отишъл при свети Петър. Отворил той една голяма книга и казал: - Ау, ти си много почтен човек, дал си много дарения за домове за сираци, ти си за рая! Но като отворил на другата страница, какво да види - рушвети без граници! Тогава казал: - Ама ти много си крал, ти си разорил толкова много хора! Къде да те сложа сега? Митничарят веднага извикал: - На бариерата, на бариерата! Ако другите знаеха подбудите ни, често щяхме да се срамуваме и от най-благородните си постъпки. Франсоа дьо Ларошфуко Тате, стига си викал през целия апартамент, влез във Фейсбук и кажи нормално. Двама корабокрушенци се сафирясват на един сал. На сала имало една чиния със спагети. Единият хваща чинията и за отрицателно време свел съдържанието й до нула. Другият казал: - Ха! Имаше косъм... И в този момент първият се изповръщал в... къде се питате?.... в чинията. Другият самодоволно вземал чинията и възкликнал: - Мерси, че ми ги стопли... Решила добрата ламя Спаска да стане лоша. Срещнала тя в гората лисицата: - Лисо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами няма. Ламята продължила по пътя си. Вървяла, вървяла ламята и срещнала вълка: - Вълчо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами няма. И си тръгнали по пътищата. Вървяла, вървяла ламята и срещнала заека: - Зайо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами има. - Казвай. - Може ли да не дойда? - Може.