Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Казват, че Исус умрял заради нашите грехове. Ами да не го разочароваме тогава - нека съгрешаваме!
Бисери 3,039 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пред телефонна кабина има дълга опашка. Вътре стои мъж, който от 15 минути не е казал нищо. Най-накрая някаква жена от опашката му казва: - След като не говорите с никого, оставете ни поне ние да се обадим. - Грешите! Говоря с жена си. Събрали се трима стари приятели да се почерпят - митничар, данъчен и инспектор ХЕИ. Късно вечерта сервитьорът им носи сметката - 200 лв. Данъчният: - Абе добре, ама дали касовият апарат работи... Сервитьорът бяга при шефа и оня му казал: - Намали им цената, че да си ходят. Отива сервитьора при компанията: - Извенете, сбъркал съм, 100 лв. е сметката. Инспектора от ХЕИ: - Добре, амо ако вляза в кухнята, кой знае какви буклуци ще намеря... Пак бяга сервитьора при шефа, а той му се скарал, че не е намалил повече сметката. Сервитьора отново отива при компанията: - Абе пак грешка, 50 лева е. А митничарят казал: - 50, 50, добре давай ги и да си ходим! - Моят шеф за пореден път демонстрира своя любим анатомичен трик! - Какъв е пък този трик? - Да мисли със задника си... На сватбата на чукохвъргачка неомъжените й приятелки ловяха букета на другия край на града. Баща се прибира късно вечерта в къщи. На вратата го посреща сина му и пита: - Де беше бе, тате? - Аааа на благо бех сине. - Кво благо бе, тате!? - Аааа благо сине, благо... На следващата вечер историята се повтаря, на по-следващата - също .... Накрая детето не издържало и попитало: - Къде го това благо бе, тате? - Ами ей тука на - в съседната къща с червените фенери... На следващата вечер синът звъни на вратата с червените фенери. Отваря една кака по прозрачен халат и пита: - Какво искаш, момче? - Амииии .. благо. Влязла тя вътре и след малко му донесла една филия с мед. След пет минути лапето пак звъни: - Искам още благо! Носят му още една филия с мед. След пет минути отново звъни: - Искам още благо. Носят му трета филия, ама онва се било натъпкало вече и не му се яде. Облизало само меда отгоре и хвърлило филията. Прибира се вкъщи и бащата пита: - Къде скиташ бе? - Аааа на благо бех. - И кво стана? - Ми двете ги оправих ама третата само я излизах......