Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Чък Норис удари по един ъперкът на смърфовете. Ето така "Аватар" бе създаден.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Казват, че Исус умрял заради нашите грехове. Ами да не го разочароваме тогава - нека съгрешаваме!
Бисери
03.10.2017
3,039 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пред телефонна кабина има дълга опашка. Вътре стои мъж, който от 15 минути не е казал нищо. Най-накрая някаква жена от опашката му казва: - След като не говорите с никого, оставете ни поне ние да се обадим. - Грешите! Говоря с жена си.
Събрали се трима стари приятели да се почерпят - митничар, данъчен и инспектор ХЕИ. Късно вечерта сервитьорът им носи сметката - 200 лв. Данъчният: - Абе добре, ама дали касовият апарат работи... Сервитьорът бяга при шефа и оня му казал: - Намали им цената, че да си ходят. Отива сервитьора при компанията: - Извенете, сбъркал съм, 100 лв. е сметката. Инспектора от ХЕИ: - Добре, амо ако вляза в кухнята, кой знае какви буклуци ще намеря... Пак бяга сервитьора при шефа, а той му се скарал, че не е намалил повече сметката. Сервитьора отново отива при компанията: - Абе пак грешка, 50 лева е. А митничарят казал: - 50, 50, добре давай ги и да си ходим!
- Моят шеф за пореден път демонстрира своя любим анатомичен трик! - Какъв е пък този трик? - Да мисли със задника си...
На сватбата на чукохвъргачка неомъжените й приятелки ловяха букета на другия край на града.
Баща се прибира късно вечерта в къщи. На вратата го посреща сина му и пита: - Де беше бе, тате? - Аааа на благо бех сине. - Кво благо бе, тате!? - Аааа благо сине, благо... На следващата вечер историята се повтаря, на по-следващата - също .... Накрая детето не издържало и попитало: - Къде го това благо бе, тате? - Ами ей тука на - в съседната къща с червените фенери... На следващата вечер синът звъни на вратата с червените фенери. Отваря една кака по прозрачен халат и пита: - Какво искаш, момче? - Амииии .. благо. Влязла тя вътре и след малко му донесла една филия с мед. След пет минути лапето пак звъни: - Искам още благо! Носят му още една филия с мед. След пет минути отново звъни: - Искам още благо. Носят му трета филия, ама онва се било натъпкало вече и не му се яде. Облизало само меда отгоре и хвърлило филията. Прибира се вкъщи и бащата пита: - Къде скиташ бе? - Аааа на благо бех. - И кво стана? - Ми двете ги оправих ама третата само я излизах......