Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Идиоти, защо возите тази котка на танка? - Счупи ни се прибора за нощно виждане.
Военни 4,402 прегледа
Следващ →

Още вицове

- По-добре мълчи, Иванчо. - Защо, татко? - Защото е по-добре да мълчиш и да те мислят за идиот, отколкото да говориш и да разсееш всички съмнения. Крокодила и хипопотама само се карали по цял ден. Хипопотама много се дразнел, когато крокодила му викал Хипо. Крокодилът веднъж решил да се сдобри с хипопотама. Наумил си - сега ще отида при хипопотама и ще му кажа: Добро утро хипопотаме! (няма да му викам Хипо... няма да му викам Хипо) и си повтарял през целия път - Добро утро хипопотаме! (няма да му викам Хипо... няма да му викам Хипо) Накрая стигнал до хипопотама - Здрасти Хипо..... их, ще ти е*а майката! На входа на стадиона: - Момченце, откъде имаш толкова скъп билет? - Татко го купи. - А той къде е? - Вкъщи, търси билета. Мечката видяла, че заека бяга панически из гората и го спряла: - Защо бягаш така, Зайо? - Дошли са някакви ловци, трепят всички камили. - Че ти какво общо имаш, нали си заек? - Абе те като те хванат, ходи обяснявай че не си камила... Самолет със запалянковци на Левски се поврежда на път за България, след мач за купата на УЕФА. След принудителното кацане машината застава на ръба на една пропаст. 10 от сините ултраси обаче са оживели и висят на ръцете си от едното от крилата и така заплашват да обърнат самолета в бездната. Пилотът, който е запалянко на ЦСКА няма друг изход освен да извика: - Само Левски, Оле. Откъм крилото се чува ритмично пляскане с ръце и: - Ааааааааааа.