Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе, какво да правя? Мъжът ми е много нервен. - Не му давайте да пие кафе. - Опитах - става още по-нервен.
Луди 3,591 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж и жена разговарят: - Госпожо, на колко сте години? - Какъвто номер обувки нося. - А кой номер носите? - Тридесет и шести. - И не ви убиват...? Емилия Масларова пред телевизия 7 дни: - А-а-а и аз много разбирам от компютри. Нали сега е на мода лазерният компютър? Двама евреи ходят на два противоположни тротоара на една улица. Единия се провикнал на другия: - Колко? Другия веднага отговорил: - Пет! Първия се замислил малко и попитал: - Какви пет бе? Втория се разсърдил: - Какво колко? Двама педали седят и си мечтаят Първият казва -Ах как бих желал да съм цвете. В втория го пита защо? -За да ме хванат две мъжки ръце и да ме мачкат мачкат мачкат. А твоята мечта каква е? -Да съм линейка. Защо пита първия -Като отворият задните врати и ми вкарат човека а аэ да тичам из улиците и да викам иау иаууу иауууу.................... "Съгласна ли си да му събираш чорапите от пода, да го посрещаш в петък пиян на талпа посред нощите, да го пускаш за риба с пренощуване, да гледаш с него футбол, да търпиш приятелите му и да носиш цялото домакинство на гърба си?... Съгласен ли си - да й даваш цялата си заплата, да помниш всички дати, редовно да й подаряваш цветя, да обичаш тъщата, да не пиеш, да не гуляеш и ежедневно да изпълняваш съпружеския си дълг?; - Така трябва да се пита! А не, - "в мъка и в радост...", да мрънкат всякакви глупости!