Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво взимаш при безсъница? - Чаша ракия всеки час. - И след това заспиваш? - Не, но така по-весело се бодърства.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Луди
- Докторе, какво да правя? Мъжът ми е много нервен. - Не му давайте да пие кафе. - Опитах - става още по-нервен.
Луди
03.10.2017
3,591 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж и жена разговарят: - Госпожо, на колко сте години? - Какъвто номер обувки нося. - А кой номер носите? - Тридесет и шести. - И не ви убиват...?
Емилия Масларова пред телевизия 7 дни: - А-а-а и аз много разбирам от компютри. Нали сега е на мода лазерният компютър?
Двама евреи ходят на два противоположни тротоара на една улица. Единия се провикнал на другия: - Колко? Другия веднага отговорил: - Пет! Първия се замислил малко и попитал: - Какви пет бе? Втория се разсърдил: - Какво колко?
Двама педали седят и си мечтаят Първият казва -Ах как бих желал да съм цвете. В втория го пита защо? -За да ме хванат две мъжки ръце и да ме мачкат мачкат мачкат. А твоята мечта каква е? -Да съм линейка. Защо пита първия -Като отворият задните врати и ми вкарат човека а аэ да тичам из улиците и да викам иау иаууу иауууу....................
"Съгласна ли си да му събираш чорапите от пода, да го посрещаш в петък пиян на талпа посред нощите, да го пускаш за риба с пренощуване, да гледаш с него футбол, да търпиш приятелите му и да носиш цялото домакинство на гърба си?... Съгласен ли си - да й даваш цялата си заплата, да помниш всички дати, редовно да й подаряваш цветя, да обичаш тъщата, да не пиеш, да не гуляеш и ежедневно да изпълняваш съпружеския си дълг?; - Така трябва да се пита! А не, - "в мъка и в радост...", да мрънкат всякакви глупости!