Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един луд пишел писмо. Главният лекар минал покрай него и го попитал: - На кого пишеш писмо? - На мене си - отговорил лудият. - И какво пише в него? - попитал лекарят. - Не зная, след три дни ще го получа…
Луди 3,634 прегледа
Следващ →

Още вицове

По данни на статистиката от 5 до 7% са хора с нетрадиционна сексуална ориентация. Въпроса е защо точно това малцинство шофира по улиците?! От телевизия СКАТ запитали доган: -Какво ви е мнението по повод обвиненията към вашия колега Р.Овч. за пране на пари, незаконни сделки и ограбване на ТОПЛОФИКАЦИЯ? доган отговорил: -Мен това не ме засяга, аз съм изкупил всички гори в БЪЛГАРИЯ.. Дърва за продан и огрев ще има до де БЪЛГАРИЯ съществува. Редбул ти дава крила, сливова ти дава 4x4. Малко ескимосче кам баща си: -Тате има ли бели жени? -Има сине, има бели жени. -Тате,а има ли черни жени? -Има сине,има и черни жени. -Тате, а има ли черно-бели жени? -Не сине, черно-бели жени няма. -Ееееееее тате, значи пак сам ебал пингвин. Починало кучето на една набожна старица. Отишла тя при попа с молба да го опее. - Не може, госпожа, това е богохулство, как така куче... - Какво да правя, отче, да опитам ли в католическата църква? - Може, попитайте при тях, - подсмихнал се под мустак попа. Тръгнала бабата да излиза от църквата, но на вратата се спряла. - Отче, а в католическата църква 2 000 лева ще стигнат ли или да взема още? - Момент, госпожа... защо не казахте веднага, че кучето е било православно!