Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Аз имам много долари, но сигурно са фалшиви! - Защо смяташ така? - Защото всеки ден казват, че доларът скача, а мойте не помръдват!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
В навечерието на сватбата майка дава съвети на дъщеря си, как да се държи с мъжа си: - Винаги го подкрепяй! Опитвай да не обсъждате важни неща преди вечеря. И никога не ми разказвай за вашите караници. - Защо? - Защото ти ще му простиш, а аз не.
Семейни
03.10.2017
3,281 прегледа
Следващ →
Още вицове
Японска компания изобретила робот, който залавя крадци. За 5 минути той хващал по 100 крадеца. Решили да го изпробват и в чужбина. Първо изпробвали в Германия. Роботът хванал 200 крадеца за 5 минути. След това отишли в САЩ. Роботът хванал 300 крадеца за 5 минути. Накрая дошли в България, но някой откраднал робота.
Едно малко комарче попитало майка си : - Мамо, мамо, кога пак ще летим. - Защо? - попитала го тя. - Защото съм страшно добър. Знаеш ли вчера колко много ми ръкопляскаха ?!
- Дебело, небръснато и скача - що е то? - Борец на дискотека.
Не оставяй днешната работа за утре, като можеш да я свършиш вдругиден!
Две циганки метат автогарата във Варна .. Ранна утрин някъде малко преди 6 часа. Едната дърта, другата млада. Младата циганка започва да се оплаква: - Оххххх сестро ... к’во да ти разпаам. Прибира се снощи бааащата на м’ойто Асан и ка’т ма вижда и вика харе Айше свалай г’ащити - И ти ко ма ?!?! - казва дъртата циганка. - И аз ... ми аз ко .. свалям ги на’л е бащата на мойто Асан. - И после са брибира по-голям’то брат на мойто Асан .. и той аре Айше сваляй .. после по-малкото брат ... и тъй до одеве .. кат са прибра мойто .. то щото нали най-малкото и той вика да свалям г’ащити ... и ей го на ... станало 6 и аз метем тука. - Ууууууу мхного ибани ма !!!! - казала дъртата циганка с респект в гласа. - А ... тоооо и’банту не беше много .... спането беше малку!