Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В цветарския магазин: - Госпожо, днес купувам за последен път цветя. - Града ли напускате, господине? - Не, ще се женя!
Младоженци 3,014 прегледа
Следващ →

Още вицове

В Ню Йорк спрели тока. Хиляди американци прекарали нощта, заседнали на ескалаторите... В кабинета на психиатъра влиза абсолютно гол мъж, с плавници на краката, в дясната ръка държи бумеранг, в лявата плик с кренвирши, и казва: - Докторе, идвам при вас по един много сериозен въпрос. Става дума за неадекватното поведение на жена ми. Иванчо отива на училище влиза в клас и учителката задава вапрос на учениците защо ската е плоска риба? От целия клас само Иванчо вдига ръка и учителката го вдига: - Кажи Иванчо! - Ами защото го е ЕБАЛ кита. Учителката му казва: - Иванчо, утре с баща ти! На другия ден Иванчо идва с баща си и учителката казва: - Много ми е неудобно, но ви викам, защото зададох вапрос на сина ви защо ската е плосак и той ми отговори "защото го е ебал кита". А бащата казва: - Госпожо учителка, а знаете ли защо на рака очите са му толкова големи? Тя казва: - Не. - Ами защото и той е бил там и е гледал. Нашишкавял споделя пред приятел, че е притеснен от теглото си. Аверът му предлага да го заведе при диетолог. Отиват, диетологът го мери, тегли и заключава: - Ръстът ви не съответства на теглото. Шишкавият се обръща победоносно към своя приятел: - Видя ли, бе, нисък съм, но не и дебел. Решил Господ, да слезе на земята и да прави добрини. Върви той по улицата, гледа мъж, който плаче горчиво. - Защо плачеш, сине мой? - Инвалид съм аз, не мога да ходя. Погалил му Господ краката, станал човекът и тръгнал по света да възхвалява силата на бога... Продължил напред Господ, гледа жена седи на тротоара и ридае. - Защо плачеш, дъще моя? - Защото съм сляпа по рождение! Погалил я Господ по лицето, тя прогледнала и тръгнала по света да възхвалява силата божия... Продължава напред Господ, гледа малко момченце, което плаче. - Защо плачеш, момченце? - Защото съм нещастен. Така се е случило, че съм се родил и живея в България... И седнал Господ и заридал заедно с него...