Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На площад "Славейков" пиратите проведоха показна акция, под одобрителните възгласи на тълпата бяха унищожени хиляди лицензирани дискове.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Младоженци
В цветарския магазин: - Госпожо, днес купувам за последен път цветя. - Града ли напускате, господине? - Не, ще се женя!
Младоженци
03.10.2017
3,014 прегледа
Следващ →
Още вицове
В Ню Йорк спрели тока. Хиляди американци прекарали нощта, заседнали на ескалаторите...
В кабинета на психиатъра влиза абсолютно гол мъж, с плавници на краката, в дясната ръка държи бумеранг, в лявата плик с кренвирши, и казва: - Докторе, идвам при вас по един много сериозен въпрос. Става дума за неадекватното поведение на жена ми.
Иванчо отива на училище влиза в клас и учителката задава вапрос на учениците защо ската е плоска риба? От целия клас само Иванчо вдига ръка и учителката го вдига: - Кажи Иванчо! - Ами защото го е ЕБАЛ кита. Учителката му казва: - Иванчо, утре с баща ти! На другия ден Иванчо идва с баща си и учителката казва: - Много ми е неудобно, но ви викам, защото зададох вапрос на сина ви защо ската е плосак и той ми отговори "защото го е ебал кита". А бащата казва: - Госпожо учителка, а знаете ли защо на рака очите са му толкова големи? Тя казва: - Не. - Ами защото и той е бил там и е гледал.
Нашишкавял споделя пред приятел, че е притеснен от теглото си. Аверът му предлага да го заведе при диетолог. Отиват, диетологът го мери, тегли и заключава: - Ръстът ви не съответства на теглото. Шишкавият се обръща победоносно към своя приятел: - Видя ли, бе, нисък съм, но не и дебел.
Решил Господ, да слезе на земята и да прави добрини. Върви той по улицата, гледа мъж, който плаче горчиво. - Защо плачеш, сине мой? - Инвалид съм аз, не мога да ходя. Погалил му Господ краката, станал човекът и тръгнал по света да възхвалява силата на бога... Продължил напред Господ, гледа жена седи на тротоара и ридае. - Защо плачеш, дъще моя? - Защото съм сляпа по рождение! Погалил я Господ по лицето, тя прогледнала и тръгнала по света да възхвалява силата божия... Продължава напред Господ, гледа малко момченце, което плаче. - Защо плачеш, момченце? - Защото съм нещастен. Така се е случило, че съм се родил и живея в България... И седнал Господ и заридал заедно с него...