Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как се чуства една мозъчна клетка на блондинка? -Самотна!
Блондинки 3,146 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл Стоян,да търси Драган у тях,но излязъл баща му и казал,че Драган е в час по логика. -А какво е логика?-попитал Стоян. -Сега ще ти обясня.-казал бащата. -Имаш ли кибрит? -Да,имам. -Значи пушиш. -Да,пуша. -Щом пушиш,значи пиеш. -Да,пия. -Щом пиеш,значи ходиш и по барове. -Ми да. -Щом ходиш по барове,значи ходиш и по жени. -Да,ходя. -Ами значи не си педал.Ей тва е логика. Тръгнал си Стоян и по стълбите срещнал Иван,който също отивал да търси Драган.Стоян му казал,че Драган е в час по логика и започнал да му обяснява какво е логика: -Ти имаш ли кибрит? -Не,нямам -Значи си педал.Ей тва е логика. - Ало, радио Веселина ли е? - Да, кажете кой искате да поздравите и с коя песен. - Искам да поздравя бай Петко, на когото тази сутрин къщата му изгоря, с песента палатка тук, тук ще си опъна! Българската опозиция към властта: Ако не можете да намалите корупцията, то поне дайте шанс и ние да участваме в нея. - Иванчо, харесва ли ти новата учителка? - Харесва ми, ама и на татко му хареса! Адвокат казва на клиента си: - Имам една добра и една лоша новина. - И какви са те - попитал клиента? - Лошата новина е, че съдът ти даде доживотна присъда, а добрата е, че спах с новата колежка адвокатка.