Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бог отишъл на инспекция в Ада, за да провери как се наказват грешниците. Влиза е една стая, в която наредени много хора получават от време на време по някой бич. Бог попитал: - Какъв грях имат? - Прелюбодеание. Колкото пъти са го извършили - толкова бича на ден получават. Стигат втора стая. От нея доста по често се чуват вопли. Бог попитал: - Какъв грях имат тези? - Джебчии. Колкото пъти са крали по толкова бича на ден получават. Стигат стая от която се чуват постоянни вопли и писъци. - А тези ? - попитал Бог. - Спамъри...
Програмисти 3,052 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл попа при кмета и му се оплакал: - Някой ми е откраднал колелото. Какво да правя? Кмета го посъветвал: - В неделя извърти проповедта към десетте божи заповеди. Когато стигнеш седмо "не кради" се спри за малко и огледай хората. Който си наведе главата той го е откраднал. В понеделник кмета вижда попа как си кара колелото. - Е, как е попе? Кой го беше откраднал? - Не бе! Аз като стигнах до шесто "не пожелавай жената на ближния", и се сетих къде съм го забравил… Не стига, че е досаден спам-а, но може и да е обиден: една позната получи мейл с предложение да си увеличи пениса с 20 %.... Бащата пита Иванчо: -Защо ме викат, пак при директора? -Ми тате, заради една анкета. -И каква, беше тая анкета? -Ми, пишеше"Кой е най-страшният член на семейството? " -И ти, какво написа? -Дядовият! Семейство шотландци изпращат децата си на кино заедно със стария им дядо: - И да не забравяте да сваляте очилата на дядо си, когато не гледа! - Връщам се аз, значи по-рано от командировка! - Повече не разказвай. - Защо? - Ясно е нататък...Намерил си го в шкафа? - Не, закопах го в задния двор...