Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо блондинките акат на две купчинки? - Заради прашките!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Пет годишен син на програмист пита баща си: - Татко, а защо слънцето изгрява от изток, а залязва на запад? Бащата: - Ти провери ли? Синът: - Да, всеки ден проверявам! Бащата: - За бога, не пипай нищо - всичко работи!
Програмисти
03.10.2017
3,556 прегледа
Следващ →
Още вицове
Коментар за разделянето на заведенията на зони: Обособяването на зони за пушачи и непушачи в заведенията е нещо като зони за пикаещи и непикаещи в плувен басейн.
Обява: Продавам вносен бинокъл. Цветен.
Една македонка дошла по работа в България и на втория ден я изнасилили няколко българи по няколко пъти. Прибрала се в Македония разплакана и пребита, а мъжът й я попитал какво е станало. Тя му разказала историята: - Първо ме изнасилиха много пъти, после ме биха... - Добре, защо не повика за помощ? - попитал я той. - Ми как да извикам, като незнам български..?
Иванчо си стои в час по математика и си мисли: "Ееех, сега какво да правя? Марийка от 3-ти "Б" казва че е бременнa, Стефка от 2-ри "А" и тя. Няма пари за ядене, каква ти дрога, какви цигари... наш’те пари не дават, трябва да откажа или пушенето или дрогата... ама нали после ще ми се смеят...". Учителката го вдига: - Иванчо, колко е 2 по 3? - 6 госпожо. Ееех, да ви имах проблемите...
- Защо блондинките не ползват безжични мишки? - Защото непрекъснато плачет - жал им е за милите инвалиди без опашка!