Мъж се събужда в три през нощта и не се чувства добре, вика доктора.
Дошъл доктора, прегледал го внимателно и казал:
- Моля, да повикате децата си, адвоката си и нотариуса си.
- Толкова ли съм зле? Ще умра ли?
- Не, просто не искам да съм единствения глупак, който е събуден в три през нощта неизвестно защо!
На светофар е спрял огромен мерцедес. В него блаженно седи мутра. До мерцедеса спира инвалидна количка. Мутрата спуска прозореца, подава си главата и пита инвалида:
- Ей, пич, ти каква скорост развиваш с тая количка, бе?
- Ами, три-четири километра в час. - отговаря инвалидът.
- Ми то по-добре да си ходиш пеш, бе!